بازدید سرزده واقعی از 2 حوزه امتحان نهایی اسدیه

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی امروز به صورت سرزده و بدون اطلاع قبلی به شهرستان درمیان سفر کرد و از 2 حوزه امتحان نهایی مرکز شهرستان بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی در حاشیه ی این بازدید، اظهار کرد: برای برگزاری امتحانات یک هزار و 415 دانش آموز پایه نهم و دوازدهم این شهرستان با رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی تعداد 51 حوزه در نظر گرفته شده است که به طور میانگین تعداد دانش آموزان هر حوزه 28 نفر می باشد.

وی،  با بیان این که  دانش آموزان  دختر و پسر این 2 حوزه امتحان نهایی بر اساس دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در محل حاضر بوده و از نحوه چیدمان صندلی ها و رعایت پروتکل ها رضایت داشتند، عنوان کرد: مسئولین حوزه ها حداکثر تلاش خود را در مراقبت از دانش آموزان در حوزه های امتحانی به کار می‌گیرند تا از سلامت جسم و روان دانش آموزان و اولیای ایشان در ایام برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم و هماهنگ پایه نهم  صیانت نمایند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با اشاره به محترم بودن دغدغه خانواده‌ها در خصوص فرزندانشان، افزود:  سلامتی دانش آموزان برای ما بسیار اهمیت دارد و همانند خانواده‌ها، ما نیز نگرانیم  بنابراین، تمام سعی و تلاش خود را برای رفع دغدغه والدین به کار می‌گیریم.

وی هدف از این بازدید ها را نظار میدانی بر عملکرد مسئولین حوزه های امتحانی در مرکز استان و شهرستان ها و ایجاد اطمینان خاطر برای اولیا و دانش آموزان دانست و اضافه کرد: دانش آموزان در حین ورود و یا خروج از مدرسه، از اجتماع در کنار دوستان خود جداً خودداری کنند، خانواده‌ها نیز از اجتماع در کنار هم بپرهیزند ما نیز حداکثر مراقبت از دانش آموزان را در دستور کار داریم.

مطالب مرتبط  یک انتصاب در مجتمع تحقیقات جهاددانشگاهی خراسان جنوبی

منبع : آموزش و پرورش

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.