هشتمین کنفرانس مهندسی معدن ایران در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود

احمد آریافر ظهر امروز در نشست خبری، به‌دلیل وجود ذخایر معدنی فراوان در استان خراسان‌جنوبی و توجه بیشتر به این استان یک رویداد ملی در این استان برگزار می‌شود.

وی از برگزاری هشتمین کنفرانس مهندسی معدنی ایران در استان خراسان‌جنوبی خبر داد و بیان داشت: این کنفرانس از تاریخ 30 بهمن‌ماه لغایت یکم اسفندماه در دانشگاه بیرجند برگزار می‌شود.

دبیر هشتمین کنفرانس مهندسی معدن ایران آشنایی بخش خصوصی با یافته‌های جدید علمی، ارتباط بین صنعت و دانشگاه ومعرفی استان را از اهداف برگزاری این کنفرانس ذکر و مطرح کرد: در این کنفرانس 21 دانشگاه مجری رشته معدن دخیل و 75 نفر از اعضای هیئت علمی عضو کمیته علمی نیز تعیین شدند.

آریافر از ارسال 280 مقاله طی بازه زمانی 15 تیرماه لغایت 15 دی‌ماه به دبیرخانه کنفرانس خبر داد و بیان داشت: از این تعداد 100مقاله در زمینه فرآوری مواد معدنی، 25 مقاله در بخش محیط زیست، 60 مقاله در زمینه استخراج و اکتشاف، 28 مقاله در زمینه مکانیک سنگ و 65مقاله در زمینه اکتشاف مواد معدنی است.

وی با بیان اینکه 45 مقاله برای سخنرانی و 214 مقاله به‌صورت پوستر انتخاب شده، عنوان کرد: 270 نفر در این کنفرانس شرکت خواهند کرد و در کنار این کنفرانس کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاهی نیز برگزار می‌شود.

منبع:فارس

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  بهره مندی ۱۰۰ دانش آموز مرزنشین از مدرسه جدید
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .