کسب ۴ رتبه کشوری توسط مربیان پیش دبستانی خراسان جنوبی

مربیان پیش دبستانی خراسان جنوبی با ارائه آثار خود در سومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی موفق به کسب ۴ رتبه اول، دوم و برگزیده کشور شدند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت: ۸ نفر از مربیان پیش دبستانی استان با ارائه آثار خود موفق به کسب ۴ رتبه اول ، دوم و برگزیده کشور شدند.
واقعی افزود: سومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی، برای پرورش مبانی هویت ایران اسلامی در کودکان به‌خصوص کودکان دوره پیش‌دبستانی و باهدف ترویج فرهنگ اسلامی، ایرانی، تقویت و انسجام هویت ایران اسلامی و پیوند هرچه بیشتر کودکان با انقلاب اسلامی و هویت ملی به میزبانی استان فارس برگزار شد.

وی با بیان این که همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در ۱۰ محور مقاله ، فیلم کوتاه، پویانمایی، بازی‌های کودکانه، قصه‌گویی، قصه‌خوانی؛ قصه‌نویسی ، اجرای بازی‌های کودکانه در شرایط واقعی و قصه‌های قرآنی، ملی وبومی برگزارشد، گفت: در این همایش که به صورت مجازی برگزارشد ، آثار مربیان پیش دبستانی و پژوهشگران استان مورد پذیرش قرار گرفت و حائز رتبه‌های برتر شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان افزود: اثر مشترک آقایان دکتر محمدرضا قادری گسک ، ابوالحسن حبیبی ، ابراهیم رضائی ، مجید قادری و خانم صدیقه جمالی با موضوع «تدوین اهداف و چارچوب برنامه درسی هویت محور در دوره پش دبستانی بر مبنای اسناد بالادستی» به صورت ارائه شفاهی مورد پذیرش قرار گرفت که در روز اول همایش ارائه شد.

واقعی با بیان این که اثر خانم فاطمه خزاعی با عنوان «کشورم ایران» در محور بازی و یادگیری موفق به کسب رتبه اول کشور شد، گفت: اثر دیگر این خانم با عنوان «نقاشی خدا» در محور قصه خوانی نیز رتبه اول کشور را به دست آورد.

مطالب مرتبط  خروج ۳شهرستان از وضعیت قرمز کرونایی

وی با اشاره به کسب رتبه دوم کشور توسط آقای حجت آقائی با اثر «اقوام ایرانی» گفت: اثر خانم معصومه آزنی با عنوان «اتلومتلو» و «عروسک باران» به عنوان اثر برگزیده این همایش انتخاب شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان افزود: خراسان جنوبی علاوه بر حضور موفق در این همایش، درحوزه آموزش‌های مجازی دوره پیش دبستانی و تولید محتوای الکترونیکی حین سال تحصیلی و آموزش بازماندگان از دوره یکساله نیز جزو استان‌های پیشرو کشور است.

منبع : خبرگزاری صدا وسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.