آسفالت تمامی معابر خاکی شهر بیرجند تا پایان آبان

 شهردار بیرجند گفت: امیدواریم با توجه به تفاهم نامه‌ای که با شرکت آب و فاضلاب برای اجرای شبکه آب و فاضلاب این معابر منعقد شده در صورت انجام تعهدات این شرکت، تمامی معابر خاکی شهر بیرجند تا پایان آبان آسفالت شود.

جاوید افزود: سازمان عمران و بازآفرینی فضا‌های شهری شهرداری در چهار ماه اول سال بیش از ۹ هزار تن آسفالت تولید کرده که تاکنون ۶۰ هزار متر مربع از معابر شهر بیرجند آسفالت، روکش و لکه گیری شده است.

وی با اشاره به توجه ویژه سازمان عمران در خصوص آسفالت معابر خاکی شهر بیرجند که به دلیل عدم اجرای شبکه‌های زیرساختی تاکنون انجام نشده بود، گفت: این معابر بیشتر در شمال شهر و مناطق کمتر برخوردار واقع شده است.

جاوید افزود: معابر خاکی معصومیه پایین شامل خیابان‌های نیستان و بهارستان، معابر خیابان تلاش در معصومیه بالا، حاشیه میدان آیت ا… عبادی، خیابان خلیج فارس ۴ و فرعی‌های آن، غفاری ۲۴ و ۲۶ و معابر خیابان سلمان و شرافت در ۴ ماه اول امسال آسفالت شد.

شهردار بیرجند گفت: روکش آسفالت خیابان‌های مطهری، پاسداران؛ تقاطع بیمارستان تامین اجتماعی، مدرس؛ چهار راه سیلو، تقاطع ۱۵ خرداد و پاسداران، بلوار غدیر، میدان تمنای باران و میدان آزادی نیز در چهار ماه اول سال انجام شده است.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  پایش سلامت ۴۰۰۰ نفر در ورودی‌های خراسان جنوبی
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.