آغاز اجرای عمومی نمایش کمدی پاپاراتزی از ۶ آذر

اجرای عموم نمایش کمدی ” پاپاراتزی ” به نویسندگی میثم صدرا و جواد جعفری از امروز آغاز شد.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بیان این که اجرای عمومی نمایش ” پاپاراتزی ” تا ۲۶ آذر ادامه دارد ، گفت: علاقه مندان می‌توانند در این مدت هر شب ساعت ۲۱، به تماشای این نمایش در پلاتو پروفسور کامیابی مسک بنشینند.

سید علی زمزم با اشاره به این که بلیط نمایش را می‌توان از طریق موسسه هنری عرفان واقع در شهدای یک، تهیه کرد، افزود: با توجه به شرایط بیماری کرونا، نمایش با نصف ظرفیت سالن و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اجرا می‌شود.

نمایش «پاپاراتزی» روایت زندگی زوجی است که از شهرستان به تهران مهاجرت می‌کنند تا بتوانند به پیشرفت کاری، کسب درآمد بیشتر و شهرت دست یابند و در نهایت فشار واقعیت موجود در راه رسیدن به این خواسته، آمال و آرزوهایشان را نابود و سرانجام شخصیت اصلی نمایش دچار انحطاط می‌شود.

در این نمایش میثم صدرا به عنوان کارگردان و طراح صحنه، جواد جعفری، مهدیه زنگویی، مرضیه زمانی پور، محمدرضا مرصعی و امیرحسین توکلی بعنوان بازیگر و همچنین مهدی سبزاری دستیار کارگردان، فهیمه یوسفی به عنوان منشی صحنه، امیر جم نور و صوت، علی یوسفی اجرای دکور و امیرحسین توکلی بعنوان طراح پوستر و بروشور همکاری دارند.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  شناسایی ۱۴ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در خراسان جنوبی
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.