آغاز توزیع هزار تن میوه شب عید در خراسان جنوبی

«داوود شهرکی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در بیرجند، اظهار داشت: بیش از هزار تن میوه تنظیم بازار برای شب عید در سردخانه بیرجند ذخیره شده بود که از روز گذشته در حال توزیع است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی قیمت هر کیلو سیب را شش هزار تومان عنوان کرد و گفت: همچنین هر کیلو  پرتقال و والنسیا؛ پنج هزار و 800 و هر کیلو پرتقال تامسون  را پنج هزار و 300 تومان اعلام کرد.

شهرکی گفت: قیمت این میوه‌ها بر اساس تصویب کمیسیون تنظیم بازار مشخص شده که از قیمت بازار بسیار ارزان تر است.

وی با بیان اینکه این اقلام میوه ها از نوع درجه یک هستند، گفت: مردم برای تهیه میوه شب عید و در خصوص کمبود میوه، نباید نگران باشند، چراکه میوه لازم تا پایان فروردین ماه پیش بینی شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی تصریح کرد: مردم می توانند میوه تنظیم بازار را از مکان های دارای بنر و مغازه ها تهیه کنند و نیاز به مراجعه یک روزه و ازدحام و شلوغی نیست بلکه مردم می توانند میوه لازم را در طول ایام عید و بعد از تعطیلی عید از این مراکز تهیه کنند.

شهرکی بیان کرد:سامانه سامینو نیز فروش اینترنتی میوه شب عید دارد  و مردم می توانند با مراجعه به این سامانه  به صورت غیرحضوری میوه شب عید خود را تهیه کنند.

وی با بیان اینکه بیش از هزارتن سیب  و انواع پرتقال در سردخانه بیرجند برای ایام عید ذخیره شده بود، گفت: این اقلام از روز گذشته در مراکز عرضه و مغازه ها به فروش می رسد.

مطالب مرتبط  بیش از ۷۷ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌های خراسان جنوبی واریز شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی از تشدید نظارت های این اداره کل در ایام عید خبر داد و گفت: مردم هم می توانند هر گونه تخلف و گران فروشی را به سامانه 124 اعلام کنند.

شهرکی تاکید کرد: مردم در این مدت به صورت عادی می توانند خرید میوه تنظیم بازار داشته باشند و نباید هیچ گونه نگرانی بابت کمبود میوه داشته باشند.

وی افزود: مردم ضمن رعایت موارد بهداشتی می توانند خرید داشته باشند و در سایر اقلام هم نباید نگران کمبودها نباشند.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
قبلی «
بعدی »

Founder & Ceo Orpf.Ir , MudCity.Ir | Seo Manager BirjandMyCity.Ir | Progammer | Gamer

  • instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.