آغاز ثبت نام اینترنتی آزمون ادواری سراسری سنجش مهارت در خراسان جنوبی

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گفت: این آزمون در ۲۰ حرفه در ۱۰ حوزه امتحانی در شهرستان‌های بیرجند، فردوس، قاین، طبس، بشرویه، سرایان، سربیشه، درمیان، نهبندان و خوسف برگزار خواهد شد و متقاضیان می‌توانند پس از دریافت دفترچه و کارت اعتباری از طریق پایگاه اینترنتی http://advari.irantvto.ir برای شرکت در این آزمون ثبت نام کنند.
خوشایند با تاکید بر ضرورت دانلود و مطالعه دفترچه راهنما افزود: متقاضیان ضروری است هنگام ثبت‌نام و در انتخاب حرفه‌ها، به پیش نیاز‌ها و همچنین حرفه‌های قابل اجرا در خراسان جنوبی و شهر محل سکونت خود دقت کنند.
وی گفت: ثبت نام، فقط اینترنتی است و با توجه به شرایط موجود، متقاضیان برای ثبت نام هیچ نیازی به مراجعه حضوری به مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای ندارند و در صورت بروز هر گونه مشکل باید با مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان محل اقامت خود تماس بگیرند.
آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است که متقاضیان باید پس از ثبت نام در آزمون، با درج کد رهگیری و کد ملی، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.
پس از آزمون کتبی و کسب نمره قبولی، متقاضیان بایستی بر اساس برنامه زمان بندی شده، برای شرکت در آزمون عملی به حوزه‌های تعیین شده مراجعه کنند.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان از متقاضیان خواست، ثبت نام خود را سریعتر انجام دهند و آن را به ساعات پایانی موکول نکنند تا با اطمینان خاطر بیشتری موفق به انجام فرآیند ثبت‌نام و دریافت کد رهگیری شوند.

مطالب مرتبط  آغاز توزیع اینترنتی روغن جامد در خراسان جنوبی
  • ثبت نام اینترنتی آزمون ادواری سراسری سنجش مهارت تا 14 آذر ادامه دارد.

    خوشایند افزود: آزمون ادواری، ۲۷ آذر بصورت آنلاین همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی برگزار و در صورت تغییر تاریخ آزمون بدلیل محدودیت‌های کرونایی، اطلاع رسانی لازم انجام می‌شود.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.