• صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • اتمام عملیات اجرایی زیرساخت و آسفالت معابر روستای شیخ صله کرمانشاه با کمک اعتباری مردم خراسان جنوبی

اتمام عملیات اجرایی زیرساخت و آسفالت معابر روستای شیخ صله کرمانشاه با کمک اعتباری مردم خراسان جنوبی

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان گفت:پس از اتمام عملیات بازسازی منازل آسیب دیده از زلزله در روستای شیخ صله کرمانشاه با توجه به آسیب های وارده به معابر ، خیابان ها و پل های روستا با پیگیری صورت گرفته توسط سازمان بسیج سازندگی استان و جلسات برگزار شده به فرماندار محترم شهرستان ثلاث باباجانی و همچنین جلسه حضوری در روستا با شورا ، دهیار و معتمدین روستای شیخ صله در اواخر سال گذشته ، بخشی از کمک های مردمی استان بابت پروژه های عام المنفعه روستا اختصاص یافت .
بر این اساس پروژه زیرسازی و آسفالت معابر و خیابان ها و پل های روستا که دچار آسیب شده بود بنا به اولویت مردمی در برنامه قرار گرفت .
هنری گفت : مبلغ حدود 100 میلیون تومان از کمک های مردمی و خیرین برای این پروژه در نظر گرفته شده که در مراحل اجرایی کار از ظرفیت ماشین آلات سنگین واحد مهندسی رزمی سپاه مستقر در روستا هم استفاده و با رایزنی با استانداری کرمانشاه هزینه قیر و آسفالت موردنیاز توسط استانداری تامین شد .
وی افزود : در مجموع بیش از 9 هزار مترمربع از معابر و خیابان های روستا زیرسازی و آسفالت شده و چند دهه پل نیز که در زلزله آسیب دیده بود با این کمک مجددا احداث گردید.
هنری با بیان این که در زلزله کرمانشاه به منظور خدمت رسانی بهتر به مردم عزیز آسیب دیده از زلزله با تدبیر فرماندهی محترم کل سپاه تقسیم بندی روستاها بین رده های سپاه انجام گرفت گفت : سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی در روستای مرزی شیخ صله کرمانشاه حضور یافت و در ابتدا در زمینه اسکان اضطراری زلزله زده گان و توزیع اقلام مورد نیاز فعالیت داشته و علاوه بر ارسال مایحتاج موردنیاز مردم ، از طریق کمک های مردمی و خیرین بیش از 46 کانکس سیار ، 15 باب سرویس بهداشتی، 10 باب حمام و تعمیر و مرمت بخشی از منازل به انجام رساند .
وی ادامه داد: علاوه بر خدمات صورت گرفته در زمان اسکان اضطراری و موقت و اعزام گروه جهادی و متخصصین به روستا و همچنین اقلام غیر نقدی ارسال شده در مجموع بیش از 300 میلیون تومان نیز کمک نقدی مردم عزیز استان به مناطق زلزله زده کرمانشاه بوده که با پیگیری مداوم و حضور میدانی با نظر مردم منطقه هدف هزینه گردید.

مطالب مرتبط  کشف یک راس بره میش وحشی در طبس

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. خدا خیرشون بده…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.