اجرای طرح تعریض ۱۳ دستگاه پل جاده‌ای در محور دیهوک – راور

طرح تعریض ۱۳ دستگاه پل جاده‌ای در محور دیهوک – راور اجرا شده که تا پایان سال تکمیل می شود.

رئیس اداره نگهداری ابنیه راه‌ها اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت: هزینه اجرایی تعریض و تعمیر ۱۳ دستگاه پل در این محور ، افزون بر ۱۰ میلیارد ریال است که از محل اعتبارات ملی تامین شده است.
علیزاده افزود: برای رفع نقاط پرحادثه و ارتقای سطح ایمنی و صیانت از پل‌ها و ابنیه جاده‌ای ، طرح تعمیر و تعریض ۱۳ دستگاه پل درمحور دیهوک – راور اجرایی شد.
وی با بیان این موضوع که اجرای این پروژه از ابتدای تیرماه امسال کلید خورده است در خصوص بازه زمانی تکمیل آن نیز گفت: با توجه به اینکه برای اجرای طرح مذکور سعی بر عدم انسداد و یا حتی اعمال محدودیت ترافیکی درمسیر‌های اجرایی پروژه است تسریع در تکمیل آن حداکثر تا پایان سال در دستور کار قرار دارد.
رئیس اداره نگهداری ابنیه راه‌ها اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت:  این طرح از کیلومتر ۱۶۰ محور دیهوک به راور آغاز و به سمت انتهای حوزه ادامه می‌یابد که تعریض پل‌ها به مقدار ۴.۲۰ متر بصورت باکسی پیش ساخته، مقابله با آب شستگی از اهم اقداماتی است که برای اجرای این طرح درحال اجرا است.
کیانپور رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای دیهوک افزود: به علت طولانی بودن مسیر و کویری بودن منطقه  و همچنین مسیر تردد زائرین و مسافرین استان‌های جنوبی کشور به مشهد مقدس و از همه مهمتر ترانزیتی بودن محور و عرض کم راه، ارتقا ایمنی تردد محور دیهوک – راور در اولویت تعریض ابنیه فنی قرار گرفته است.
منبع :خبرگزاری صدا و سیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  بازدید قائم مقام وزیر علوم از پروژه‌های عمرانی دانشگاه صنعتی بیرجند
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.