اجرای ۲۴۰ ویژه برنامه دهه فجر در طبس

فرحبخش ثانی، مسئول کارگروه بسیج مردمی ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان طبس گفت: ما باید به عوامل پیروزی انقلاب اسلامی توجه کنیم، چرا که سه عامل سبب پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل رژیم پهلوی شد.

اوافزود: نقش مردم و حضور آن‌ها از همه قشر‌ها و گروه‌ها در براندازی رژیم شاه، ایمان و معنویت همراه با بصیرت که با توجه به اعتقادات مذهبی یک مسئله اعتقادی و بنیادی بود و نقش رهبری الهی و معنوی سومین عامل پیروزی ما بود که در واقع پیوند دهنده دو عامل قبلی است و اگر این نقش نباشد، دو عامل قبلی بی اثر می‌ماند و این سه عامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طبس گفت: هر جایی که به این سه عامل توجه شده است، سبب معنویت شده و هرگاه نقش هر کدام کمرنگ شود دشمنان از همین راه رخنه خواهند کرد و این سه عامل سبب پیروزی‌های درخشان ما شده است.

فرحبخش ثانی افزود: بسیج به عنوان مدافع نظام و انقلاب وظیفه خود می‌داند ویژه برنامه‌هایی را در سطح رده‌های مقاومت بسیج برای تبیین دستاورد‌های انقلاب اسلامی به نسل جوان برگزار کند.

او ادامه داد: در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ناحیه مقاومت بسیج طبس ۲۴۰ ویژه برنامه و ۱۳ برنامه شاخص در سطح شهرستان در حوزه‌های بسیج، مساجد، محلات، آموزشگاه‌ها و پایگاه‌ها با محوریت کمیته دفاعی امنیتی برگزار می‌کند.

مسئول کارگروه بسیج مردمی ستاد گرامی داشت دهه فجر شهرستان طبس ادامه داد: برنامه‌های بسیج در بخش‌های متعددی انجام می‌شود که یک بعد آن جنبه گرامی داشت و جنبه‌های پیروزی انقلاب با محتوای روشنگری و بصیرتی است که در اکثریت پایگاه‌ها انجام می‌شود.

مطالب مرتبط  قطع ۸ ساعتي گازبرخی از مشتركين شهرستان بیرجند

فرحبخش اظهار کرد: برنامه‌های ویژه بسیجیان با محوریت حلقه‌های صالحین انجام می‌شود که دستاورد‌های انقلاب به بسیجیان شناسانده شود.

او به بیان مهمترین برنامه‌های بسیج در دهه فجر پرداخت و گفت: برگزاری یادواره شهدا، اعزام تیم‌های جهادی، برگزاری مسابقات ورزشی بومی محله‌ای با محوریت گرامیداشت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، جلسات روشنگری و ارائه میز خدمت در مناطق محروم از مهمترین برنامه‌های دهه فجر در طبس است.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.