از نوشیدن شیر شتر تا هدیه وزیر ارتباطات به خبرنگاران بیرجندی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خوسف، در سومین روز از دهه فجر «محمد جواد آذری جهرمی» بعد از دو سال، دوباره به بیرجند سفر کرد و برای بازدید از سایت همراه روستای گارجگان عازم شهرستان خوسف شد، در بدو ورود آذری جهرمی به روستا، یکی از بانوان با دسته گل نرگس از وی استقبال کرد و گفت: برایت دعا می کنم!

وی هنگام بازدید از سایت همراه روستای گارجگان خطاب به مدیرعامل شرکت مخابرات خراسان جنوبی و مدیرکل فناوری ارتباطات و اطلاعات خراسان جنوبی که توضیحات طرح توسعه ارتباطات روستایی را ارایه دادند، گفت: مطالبات پیمانکاران را هنوز پرداخت نکرده اید؟ پیمانکار به من پیام داده است! باید مطالبات پیمانکاران را پرداخت کنید؛ که «آذری نصرآباد» مدیرعامل مخابرات استان در جواب وزیر، گفت: چشم پرداخت می کنیم!

در این لحظه که استاندار خراسان جنوبی، فرماندار خوسف و هیئت همراه آذری جهرمی را همراهی می کردند از طرح این سوال وزیر تعجب کردند.

آذری جهرمی بعد از بازدید از طرح روستای گارجگان، پا به معابر روستا که مرکز پرورش شتر شیری در شهرستان خوسف است، گذاشت و از روستا بازدید کرد. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پنج دقیقه ای را در روستای گارجگان قدم می زد که با دعوت یک زوج جوان برای نوشیدن شیر شتر روبرو شد و پذیرفت.

«زهرا محمدی» مجری طرح پرورش شتر این روستا گفت: از یک نفر شتر شروع کرده ایم و حالا یک مزرعه 200 نفری شتر داریم؛ شیر شتر را کیلویی 18 هزار تومان می فروشیم ولی این یک کیلو در تهران باید 40 هزار تومان باشد.

مطالب مرتبط  پایش بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در تالاب کجی نمکزار

هدیه وزیر به خبرنگاران خراسان جنوبی

نشست وزیر ارتباطات با نخبگان، دانشگاهیان و فعالان حوزه فاوا استان به دو بخش پروژه ها و نشست صمیمی استاندار با وزیر تقسیم شده بود، بعد از صحبت های استاندار در این نشست، از خبرنگاران درخواست شد تا جلسه را ترک کنند و وزیر، سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری استان و استاندار خراسان جنوبی نشست صمیمی برگزار کردند؛ هنگام ترک جلسه توسط خبرنگاران، استاندار خراسان جنوبی، مسئول روابط عمومی را صدا زد و گفت: هدیه وزیر را «۵ گیگابایت اینترنت همراه»به خبرنگاران برسان.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.