اعمال شدید محدودیت‌های ترافیکی کرونا از صبح شنبه

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا و جلوگیری از تردد‌هایی که از قبل ممنوع اعلام شده، ممنوعیت‌های تردد در استان اعمال می‌ شود و خودرو‌های دارای پلاک بومی حق خروج از شهر و خودرو‌های دارای پلاک غیر بومی حق ورود به شهر‌های استان را نخواهند داشت.

سرهنگ عباسی افزود: با هماهنگی مبادی ذیربط تمام دوربین‌های درون و برون شهری برای اجرای این طرح بروزرسانی و آماده شده است.

وی با اشاره به ممنوعیت تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح در سطح معابر شهری گفت: مردم طوری برنامه ریزی کنند که کار‌های ضروری خود از جمله تهیه مایحتاج را قبل از ساعت ۲۱ انجام دهند چرا که تردد وسایل نقلیه بعد از ساعت اعلامی شامل جریمه خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان با بیان اینکه پلیس صرفا به دنبال اعمال قانون رانندگان در این طرح نیست، افزود: علیرغم میل باطنی آن تعداد محدود از رانندگانی که در این محدودیت‌ها تخلف کنند توسط عوامل پلیس و همچنین از طریق دوربین‌های شهری و جاده‌ای جریمه خواهند شد.

سرهنگ عباسی گفت: تمام تفرجگاه‌ ها نیز در این دوره شامل محدودیت ترافیکی می‌شوند و تردد به این مکان‌ها ممنوع و مشمول جریمه خواهد بود.

وی از همکاری ارزشمند مردم فرهیخته استان در دوره‌های گذشته اعمال محدودیت‌های ترافیکی کرونا قدردانی و تأکید کرد: تمام این اقدامات و محدودیت‌ها برای حفظ سلامتی شهروندان و قطع زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا است لذا انتظار می‌رود در محدودیت‌های جدید نیز شاهد همکاری مردم استان باشیم.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  امکان برگزاری کلاس‌های دانشگاه بیرجند به‌صورت ترکیبی
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.