افتتاح ۸۰۰ واحد مسکن مددجویان روستایی

«محمد اکبری» امروز (8 بهمن) در نشست خبری از برگزاری 44 عنوان برنامه محوری توسط کمیته همیاری و تشکلهای مردمی ستاد دهه فجر استان خبر داد و اظهار کرد: در این مدت 800 واحد مسکن مددجویان روستایی با اعتبار 40 میلیارد تومان افتتاح خواهد شد.

قائم مقام کمیته امداد خراسان جنوبی با اشاره به اینکه حدود 3 هزار طرح اشتغال ویژه خانوادهای تحت حمایت با اعتبار 108 میلیارد تومان در دهه فجر به بهره برداری می رسد، افزود: همچنین 517 عدد وسایل گرمایشی با اعتبار 11 میلیارد و 474 میلیون ریال در بین خانواده تحت حمایت در مناطق محروم توزیع می شود.

اکبری با بیان اینکه مرکز نیکوکاری اصناف در نهبندان به مناسبت ایام الله دهه فجر افتتاح می شود، عنوان کرد: 541 فقره وام کارگشایی به مبلغ 27 میلیارد ریال اعطاء خواهد شد.

وی از اعزام 360 نفر از مددجویان شهرهای بیرجند، دستگردان، خوسف و طبس به مشهد مقدس در دهه فجر اشاره کرد و ادامه داد: برگزاری جشن انقلاب در مجتمع های فرهنگی تربیتی امداد، برگزاری مسابقات شعر و کتابخوانی، سرکشی از خانواده های ایتام، دیدار با خانواده شهدا و برگزاری کارگاه آموزشی از دیگر برنامه های اجرایی به مناسبت دهه فجر در استان است.

قائم مقام کمیته امداد خراسان جنوبی با اشاره به وجود 3 هزار بیمار صعب الاعلاج در استان، گفت: در ایام الله دهه فجر نمایشگاه تولیدات و توانمندی های معلولان در بیرجند افتتاح خواهد شد.

اکبری از اعزام تیم کاروان سلامت به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان اشاره کرد و افزود: این کاروان از 16 بهمن ماه به مدت چهار روز به سیلزدگان خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می دهند.

مطالب مرتبط  فاز اول خانه مطبوعات استان خراسان جنوبی در دهه فجر افتتاح می‌شود

وی بیان کرد: اعزام کاروان سلامت به نهبندان و سرایان، اعزام کاروان نیکوکاری هلال احمر به بشرویه، سرایان، نهبندان و درمیان، اجرای مانور جاده و آوار، افتتاحیه پایگاه امداد و نجات بین شهری سه قلعه، بازید و تجلیل از کارفرمایان کارخانجات و معادن و دیدار با خانواده شهدا از دیگر برنامه های کارگروه همیاری و خدمت رسانی دهه فجر استان است.

منبع:خبرگزاری شبستان

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .