امام جمعه بیرجند: فضای مجازی خط مقدم رسانه‌ها است

تا زمانی که شبکه فضای مجازی از دست دشمن خارج شود، این عرصه خط مقدم است و رسانه‌ها نیز سربازان آن هستند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه تا زمانی که شبکه فضای مجازی را از دست دشمن خارج نکنیم، امنیت نداریم گفت: امروز در دنیا همه چیز در خبر خلاصه می‌شود و کار شما فعالان فضای مجازی سخت بوده و در خط مقدم هستید.

آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی صبح امروز در دیدار با مدیران مطبوعات و خبرگزاری‌های خراسان جنوبی که به مناسبت 21 دی ماه سالروز شهادت شهید رهبر برگزارش شد ضمن تسلیت ایام و شهادت سردار رشید اسلام و یارانش و شهادت جمعی از هم وطنانمان در هواپیمای اوکراینی اظهار داشت: آن طور که در احدایث و اخبار به فتنه‌های مختلف اشاره شده امروز آن فتنه‌ها را لمس می‌کنیم و به چشم خود می‌بینیم.
وی با بیان اینکه فتنه فتنه است وآسیب دارد، اما فتنه در کنار آسیب بصیرت‌زا است افزود: فتنه پختگی مقاومت ایجاد می‌کند و در برخی روایات تعبیر این است آخرالزمان بهترین زمان و برای آنهایی که خود ساخته هستند خواهد بود و برخی که آمادگی ندارند بدترین زمان است. درست مانند زمانی که سیلی می‌آید کسانی که آمادگی ندارند آنها را غافلیگر می‌کند؛ اما افرادی که آمادگی دارند از سیل و روان آب برای خود ذخیره می‌کنند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: از فتنه نباید ترسید بلکه باید برای فتنه آماده بود. ما فتنه نمی‌کنیم اما از فتنه‌ای که دیگران می‌کنند استقبال می‌کنیم چون فتنه مانند طوفان است که گرد و غبار ایجاد می‌کند اما بعد از فروکش شدن هوا صاف می‌شود و همه چیز برای مردم روشن می‌شود.
عبادی با بیان اینکه در فتنه آمادگی شرط است و در همه جهات فتنه باید آمادگی داشته باشیم تا آسیب نبینیم افزود: از مهمترین بخش‌های فتنه فضای مجازی است.
وی اظهار داشت: وقتی فکرها، اندیشه‌ها، عقیده‌ها و فرهنگ تصرف شود به راحتی همه چیز تصرف می‌شود و دشمن همه امور ما را قبضه می‌‌کند. ضایعات جنگ‌های فیزیکی بازسازی می‌شود اما فرهنگ، عقیده و اخلاق جامعه وقتی از بین رفت دیگر بازسازی نمی‌شود و دشمن بیشتر روی این سرمایه‌گذاری می‌کند که امید است مسئولان کارهای اساسی برای خارج کردن شبکه مجازی داخلی از دست دشمن داشته باشند.
امام جمعه بیرجند خطاب به حاظران گفت: شما فعالان باید در آشوب جنگ نرم سنگرها را حفظ کنید اگر به هر طریقی تصمیم کلی برای استقلال فضای مجازی گرفته شود خوب است در غیر این صورت شما باید در خط مقدم تلاش کنید چون امروز دنیا در موضوع خبر خلاصه می‌شود و حالا خبر چه راست و چه دروغ باشد چه از سوی خودی و چه از سوی دشمن باشد شکست و پیروزی در همین خبر رقم می‌خورد.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  درآمد ۱۸ میلیارد ریالی مددجویان خراسان‌جنوبی از بافت فرش
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .