امدادرسانی هلال احمر خراسان جنوبی به ۲۵۲ مورد حادثه

رضایی افزود: ۳۹ درصد خدمات امدادی در حوادث جاده ای، ۲۰ درصد در حوادث شهری، پنج درصد در حوادث کوهستان، ۳۱ درصد در حوادث سیل و آبگرفتگی و پنج درصد نیز در دیگر حوزه‌های امدادی بوده است.

وی با بیان اینکه در ماموریت‌های امسال به هزار و ۶۵۶ حادثه دیده امدادرسانی شده است، گفت: مجموع حوادث رخ داده نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۳ درصد و مجموع حادثه دیدگان نیز ۶۲ درصد کاهش داشته است.

رضایی افزود: ۱۹ درصد از حادثه دیدگان نیز در حوادث جاده ای، ۷۴ درصد در حوادث سیل و آبگرفتگی، پنج درصد در حوادث شهری و دو درصد در دیگر حوزه‌ها خدمات گرفته اند.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان با بیان اینکه ۸۵۹ نیروی هلال احمر در قالب ۳۵۳ تیم عملیاتی به این حوادث امدادرسانی داشته اند، گفت: ۳۲۸ خودروی امدادی هم در این حوادث به کار گرفته شد.

رضایی با اشاره به اینکه در این مدت ۱۴۳ نفر توسط پایگاه‌های هلال احمر اسکان داده شده اند، افزود: همچنین ۳۱ مورد عملیات رهاسازی توسط نیرو‌های هلال احمر انجام شده است.

وی گفت: شهروندان در صورت بروز هر گونه حادثه می‌توانند با شماره ۱۱۲ تماس گرفته یا به نزدیکترین پایگاه امدادی هلال احمر مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  بخشش قاتل، پای چوبه دار در روز زیارتی امام رضا(ع)
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .