امروز ، آخرین مهلت ثبت نام برای دریافت بسته‌های حمایتی

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از اعطای بسته‌های حمایتی دولت مشروط به ثبت نام در سامانه صدور کارت صلاحیت تدریس خبر داد.
سید علی زمزم افزود : با توجه به مشکلات پیش آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور و تعطیلی بسیاری از کسب و کار‌های فرهنگی و هنری و برنامه ریزی و پیگیری‌های انجام شده در وزارت متبوع و اعلام بسته‌های حمایتی دولت در مساعدت به اقشار زیان دیده، بخشی از این اقدامات در حوزه آموزشگاه‌های آزاد هنری زیرپوشش و مریبان شاغل در آن‌ها خواهد بود.
وی با بیان اینکه در این زمینه هرگونه اقدام برای معرفی و یا تائید اشتغال به فعالیت مربیان مستلزم ثبت نام آنان در سامانه صدور کارت صلاحیت تدریس است، افزود: تمام آموزشگاه‌ها و مربیانی که تاکنون در سامانه اینترنتی کارت صلاحیت تدریس به نشانی aes.farhang.gov.ir ثبت نام نکرده اند، در اسرع وقت و حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۱۳ اردیبهشت ماه ۹۹ مهلت دارند برای ثبت نام و دریافت این بسته حمایتی اقدام کنند.
وی گفت : ملاک و معیار معرفی مربیان برای برخورداری از خدمات حمایتی و همچنین ادامه فعالیت آموزشی ، ثبت نام و تکمیل اطلاعات در سامانه فوق است.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  پویش اهدای خون "نذر سرخ" در خراسان جنوبی
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.