امکان نصب بنر تبلیغاتی در ۲٠ نقطه بیرجند

امکان نصب بنر تبلیغاتی کاندید‌اهای ریاست جمهوری و شورا‌ی اسلامی شهر در۲٠ نقطه بیرجند فراهم شده است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و فرهنگی شهردار‌ی بیرجند با بیان این که ساماندهی تبلیغات کاندیدا‌ها برای حفظ سیما و منظر شهری امری ضروری است، گفت: نامزد‌های انتخاباتی می‌توانند به صورت رایگان تبلیغات خود را در این ۲٠ نقطه انجام دهند.
جان آور افزود: هر یک از نامزد‌های شورای شهر با توجه به مصوبه کمیته امنیت ستاد انتخابات شهرستان بیرجند و برای جلوگیری از بروز مسایل ترافیکی می‌توانند در مناطق دوگانه شهر بیرجند ۴ محل تبلیغات با رعایت دستور العمل‌ها و اخذ مجوز از سازمان بر پاکنند.
وی با بیان اینکه نصب بنر تبلیغاتی بر روی مبلمان شهری تخلف است و نباید از سوی کاندید‌اها صورت بگیرد، گفت: اگر کاندید‌اها بدون مجوز در قسمتی از شهر اقدام به نصب بنر کنند، بنر‌ها در اسرع وقت جمع آوری خواهد شد.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند با بیان اینکه به دلیل عدم ترافیک و مسائل امنیتی نصب بنر در خیابان‌های آیت الله مدرس حدفاصل میدان ابوذر تا میدان اول مدرس، تقاطع دوم مدرس تا حداقل ۵٠ متر از طرفین این تقاطع ممنوع است، افزود: حاشیه میدان شهدا و خیابان‌های حافظ شرقی، جنت و ولیعصر مهرشهر نیز از دیگر مناطق ممنوعه هستند.
جان آور گفت: بنر‌هایی در خصوص انتخابات در سطح شهر نصب شده است و روزشمار انتخابات نیز در میدان ابوذر نصب شده است.
به گفته وی ساماندهی تبلیغات کاندیدا‌ها موجبات آن را فراهم می‌آورد که میزان تبلیغات در یک سطح باشد و در عین حال ضمن رعایت موارد قانونی، در مسیر حفظ و کنترل سیمای منظری شهری و کاهش آلودگی بصری نیز با برنامه ریزی حرکت کنیم.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند افزود: شهرداری به عنوان مسئول حفظ نظم و پاکیزگی محیط شهری برابر قانون وظیفه برخورد با اقدامات غیرقانونی ستاد‌های تبلیغات نامزد‌ها را با هماهنگی نهاد‌های ذیربط بر عهده دارد و هرگونه اقلام غیرمجاز که در محیط شهری و بر روی دیوار‌ها و تاسیسات عمومی و خصوصی و اداری نصب شود بلافاصله به وسیله اکیپ آماده شهرداری جمع آوری و برچیده خواهد شد.
لازم به ذکر است به منظور اجرای منویات مقام معظم رهبری که انتخابات پرشور را رمز بیمه کشور می‌دانند و با هدف پرشور برگزار کردن انتخابات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند نهایت همکاری را در چارچوب قانون با کاندیدا‌ها همکاری می کند.
منبع : خبرگزاری صدا وسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  رگبار و رعد وبرق در نیمه شمالی خراسان جنوبی
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.