انجام عملیات روکش آسفالت گرم راه روستائی آبدکی فردوس

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فردوس گفت: برای افزایش ارتقای ایمنی و توسعه محور‌های مواصلاتی فردوس و به منظور رفاه حال کاربران جاده‌ای ، آسفالت راه روستائی آبدکی چشمه خانم به طول ۳ کیلومتر اجرایی شد.
آخوندی افزود: این پروژه به صورت امانی و پیمانی در تیر امسال اجرایی شد که برای اجرای این عملیات ۱۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی هزینه شد.
وی گفت: عملیات احداث راه‌های روستائی آبدکی، چشمه خانم به طول ۲۳ کیلومتر با هدف سهولت رفت وآمد برای دسترسی بهتر روستائیان و عشایر روستا‌های آبدکی، چشمه خانم، جزین از سال ۱۳۹۱ آغاز که ۱۵ کیلومتر زیرسازی و ۹ کیلومتر آسفالت این پروژه در سال‌های گذشته انجام شد و در ماه  تیر امسال نیز آسفالت ۳ کیلومتر از آن توسط این اداره انجام شد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فردوس در خصوص پروژه‌های راه روستایی در حال اجرا اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فردوس گفت: زیرسازی راه‌های روستائی باداموک ، پلوند و نوق انارستانک نیز از سال ۹۹ توسط این اداره آغاز شد و در حال اجرا است که امیدواریم با ابلاغ و تخصیص اعتبارات توسط کمیته برنامه ریزی شهرستان  شاهد بهره برداری برخی از این پروژه‌ها تا پایان سال باشیم.
آخوندی افزود: فردوس دارای بیش از ۷۴۵ کیلومتر جاده بین شهری و روستایی است که عملیات روکش آسفالت محورها، همه‌ساله به تناسب اعتبارات در برنامه این اداره قرار می‌گیرد که با توجه به خرابی رویه‌های آسفالتی محور‌ها و نیز اولویت بندی آن‌ها نسبت به انجام روکش راه‌های حوزه استحفاظی اقدام می شود.
منبع : خبرگزاری صدا و سیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  جدیدترین اخبار کرونا در ایران| عواقب بی‌توجهی عامدانه به واکسیناسیون/ افزایش نگرانی‌ها از سهل‌انگاری‌ مردم‌ + نقشه
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.