انعکاس مشکلات مردم در راس برنامه های صدا و سیما

مدیر کل صدا وسیمای خراسان جنوبی: صدا و سیما در بخش های مختلف آماده انعکاس مشکلات مردمی همچون گذشته است.

آینه دار در دیدار اعضای شوراهای اسلامی شهرهای استان با بیان اینکه صدا و سیما در بخش های مختلف آماده انعکاس مشکلات مردمی همچون گذشته است گفت: برنامه سازان ما در  برنامه های مختلف در سیما ، رادیو همچون پرسمان، بازتاب  و همچنین بخش های خبری هر روز مشکلات مردم را رصد می کنند  تا از مسولان پیگیری کنند.

مدیر کل صدا وسیمای استان افزود:  همچنین در برنامه پرسمان هر هفته به مشکلات مطرح شده از سوی شوراهای اسلامی پرداخته می شود .

حاجی آبادی رئیس شورای اسلامی استان  هم  خواستار  همکاری صدا و سیما با شهرداری ها برای بررسی مشکلات شهری،فرهنگ سازی مناسب برای جلوگیری از خام فروشی و حمایت از محصولات داخلی و تشکیل جلسات هم اندیشی برای تشویق مردم در خرید کالاهای تولیدی استان شد.

معرفی ظرفیت های استان همچون گردشگری، مرز و محصولات استراتژیک ،توجه به گویشهای محلی،  انعکاس خبرها در شبکه های سراسری و استانی ، پیگیری رفع مشکل پخش نشدن مسابقات ورزشی در برخی نقاط استان، پوشش کامل دیجیتال و رفع اختلال سیگنال های تلویزیونی دربرخی مناطق و پیگیری مشکلات خشکسالی از جمله خواسته ها و مسائلی بود که  دیگر اعضای شوراهای اسلامی در شهرهای قاین، سربیشه، بشرویه،اسدیه، حاجی آباد و خوسف در این دیدار مطرح کردند.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  جمع آوری پنج میلیارد تومان زکات در خراسان جنوبی
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.