ایجاد کمپین ” دست یار” برای همدلی با بیماران کرونایی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به افزایش شیوع کرونا و کمبود تجهیزاتی مانند کپسول اکسیژن، گفت: اکسیژن به عنوان نیاز اولیه و مهم بیماران حاد تنفسی به ویژه متاثرین از این ویروس بوده که با توجه به شرایط موجود برای تامین این کالای پزشکی با کمبود مواجه شده ایم.
رضایی از ایجاد کمپین ” دست یار” از سوی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران خبر داد و افزود: این کمپین با هدف تامین دستگاه اکسیژن ساز و کپسول اکسیژن برای بیماران کرونایی از طریق مشارکت مردم و خیران تشکیل شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: در راستای این کمپین، انسان‌های نوع دوست کمک هایشان را به منظور تامین کالا‌های مورد نیاز به بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمر سپرده تا به صورت امانت به دست بیماران کرونایی برای درمان در منزل برسد.
وی افزود: همچنین خیران، نیکوکاران و مردم نوعدوست استان می‌ توانند با استفاده از کد دستوری # ۵۶ * ۱۱۲ * و واریز به کارت اقدام به اهدای نفس به بیماران کرونایی کنند.
رضایی با اشاره به فعالیت ۱۴ بانک امانات تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر گفت: این بانک‌ها با هدف کمک به تسکین آلام بشری، حمایت از بیماران نیازمند و کمک به تامین تجهیزات پزشکی در استان راه اندازی شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۶ کپسول اکسیژن و ۷۱ مانومتر به ارزش یک میلیارد و ۳۶۲ میلیون ریال توسط خیرین به این بانک‌ها اهدا شده است.
رضایی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۶۰ نفر از خدمات این بانک‌ها بهره‌مند شده اند، افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا بیشتر خدمات دریافت شده مربوط به کپسول اکسیژن بوده است.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  آسفالت تمامی معابر خاکی شهر بیرجند تا پایان آبان
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.