بازرسی بیش از ۵۶ هزار واحد صنفی در طرح محدودیت اجتماعی

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: با توجه به اهمیت نظارت بر صنوف از ابتدای طرح محدودیت‌ها از ابتدای آذر، واحد‌های صنفی استان بازرسی می‌شوند.

عباس جرجانی افزود: در این مدت فقط ۳۹ واحد صنفی به علت فعالیت در سطح استان پلمب شده که این همراهی مسئولانه اصناف و بازاریان جای قدردانی دارد.

وی گفت: در راستای اجرای محدودیت‌های گروه‌های شغلی ۲، سه و چهار در شهرستان‌های استان ۴۸ تیم بازرسی متشکل از بازرسان اتاق اصناف، اتحادیه‌های صنفی، پلیس نظارت بر اماکن عمومی و بازرسان این سازمان فعال هستند و این روند نیز ادامه دارد.

جرجانی افزود: سامانه ارتباطی ۱۲۴ معاونت بازرسی وحمایت از مصرف کنندگان این سازمان وادارات تابعه بصورت شبانه روزی آماده دریافت گزارش‌ها و شکایات مردم در این خصوص است.

وی با بیان اینکه ۹۷درصد اصناف این دوره از محدودیت‌ها را رعایت کردند، گفت: جامعه بزرگ اصناف استان با تعامل، همراهی و همکاری ارزشمند خود با دست‌اندرکاران نظام سلامت، کمک شایانی به کنترل بیماری کرونا می‌کنند، بی‌تردید بدون همراهی این قشر عظیم مهار ویروس کرونا میسر نمی‌شود وانتظار داریم سایر اقشار و گروه‌های مختلف جامعه موارد بهداشتی را رعایت کنند تا ذنجیره انتقال بیماری کاهش واصناف ما هرچه سریعتر به فعالیت باز گردند.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
۰
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *