برگزاری نمایشگاه مجازی صنایع دستی

 حسین عباس زاده با اشاره به تأثیر شیوع ویروس کرونا بر فعالیت‌های اقتصادی و کسب و کار‌ها از جمله صنایع دستی گفت: در این ایام  فروش محصولات تولیدکنندگان و عرضه کنندگان صنایع دستی آنها به طور چشم گیری کاهش یافته و مشاغل این حوزه جزو مشاغلی هستند که بیشترین ضرر و زیان را از ناحیه کرونا به خود دیده اند.

وی افزود: در همین راستا و با توجه به عدم برگزاری نمایشگاه‌های حضوری بین المللی، پیرو اطلاعات واصله از منطقه آسیا – اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی، مجله گارلند (Garland) که نشریه‌ای تخصصی در حوزه صنایع دستی است، اقدام به برگزاری نمایشگاهی بصورت آنلاین به نام ارمغان زمان با موضوع آثار تولید شده در دوره تعطیلی (قرنطینه) حاصله از شرایط کرونا (کورید-۱۹) کرده است.

عباس زاده با دعوت از علاقمندان و هنرمندان صنایع دستی سطح استان برای ارائه آثار با ارسال عکس و مشخصات اثر در این نمایشگاه مجازی افزود: مهلت ارائه آثار ۱۱سپتامبر ۲۰۲۰ برابر با ۲۱شهریور۹۹ است.

وی گفت: علاقمندان آثار خود را برای شرکت در نمایشگاه به آدرس https://airtable.com/shr۰usxZwtr۳KEWfO ارسال کنند.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی افزود: اطلاعات تکمیلی نمایشگاه در سایت https://garlandmag.com/loop/the-gift-of-time موجود است.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  جشنواره استانی شعر دفاع مقدس، جلوه گاه مفاهیم عاشورایی
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .