بهره برداری از ۱۸ طرح در اولین روز از هفته دولت

۱۸ طرح عمرانی، ورزشی و رفاهی ارمغان اولین روز هفته دولت در خراسان جنوبی بود.

عمده این طرح‌ها در شهرستان‌های بیرجند، فردوس، طبس و زیرکوه بود که برای افتتاح آن‌ها ۲۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان هزینه شد.
در شهرستان بیرجند طرح ارتقای مرکز ناباروری استان با اعتبار ۳ میلیارد تومان به بهره برداری رسید تا چرخه درمان ناباروری در خراسان جنوبی کامل شود.
۶ طرح شامل ۳ زمین چمن مصنوعی در روستا‌های جمز، خسروآباد و کریت، روکش آسفالت گرم محور طبس – دیهوک و طبس – اصفهان به طول پنج کیلومتر، احداث واجرای آسفالت قطعه دوم راه روستایی دلاکوک (دستگردان) و نمازخانه بین راهی سه راهی جعفران طرح‌هایی بود که امروز با مجموع اعتبار ۱۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در شهرستان طبس افتتاح شد.

در شهرستان فردوس هم ۶ طرح شامل بوستان محله‌ای رز، چهل هزار مترمربع آسفالت معابر شهری فردوس، آبنما و ست ورزشی پارک بانوان ، پیاده‌رو سازی و مناسب‌سازی معابر شهری به مساحت ۵هزار مترمربع، پارکینگ خیابان انقلاب و بهسازی و نوسازی روشنایی میدان امام رضا (ع) با مجموع اعتبار ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.

افتتاح ۵ واحد مسکونی معلولان بهزیستی در شهر حاجی اباد با اعتبار یک میلیارد تومان هم از طرح‌هایی بود که در اولین روز هفته دولت در شهرستان زیرکوه مردم از آن بهره‌مند شدند.
همچنین کلنگ احداث مانوری فیدر آهنگ و جداسازی مشترکان برق شهر حاجی آباد با اعتبار یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال به زمین زده شد.

به مناسبت اولین روز هفته دولت علاوه بر افتتاح این طرح ها ، گلزار شهدا در بشرویه ، قائن ، فردوس ، خوسف ، عشق آباد ، خضری دشت بیاض، سرایان، زیرکوه، دیهوک، آرین شهر و نهبندان غبارروبی و عطر افشانی شد.
همچنین دیدار مسئولان با خانواده‌های شهدا و امامان جمعه از برنامه‌های امروز در نقاط مختلف استان بود.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  آموزش خراطی چوب برای اولین بار در سربیشه
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.