تبدیل دو آبنما به پل در محور روستایی کجه فردوس

عملیات اجرایی تبدیل دو آب نما به پل در محور روستائی فردوس به کجه با هزینه ۷ میلیارد ریال به اتمام رسید.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فردوس گفت: برای تامین عبور و مرور ایمن وسائط نقلیه، این اداره امسال اقدام به حذف دو آب نما در محور روستائی فردوس به کجه کرده است.

آخوندی افزود: راه روستایی فردوس به کجه یکی از مسیر‌های پرتردد روستایی شهرستان است که به علت وجود آب نما‌های متعدد با شروع سیلاب‌های فصلی، تردد در این محور به کندی صورت می‌گرفت که پارسال عملیات تبدیل یک عدد آب نما به پل در این محور اجرایی شد.

وی گفت: این پروژه بصورت امانی و پیمانی در مدت زمان ۳ ماه در تیر ماه امسال اجرایی شد که برای اجرای این عملیات جمعا ۷ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی هزینه شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فردوس افزود: با بهره برداری از این پروژه علاوه بر ایمن شدن مسیر تردد اهالی روستا‌های کجه، طاهر آباد، ابراهیم آباد و پلند و چاهنو، باعث جلوگیری از انسداد مسیر حین بارندگی و تسریع در تردد اهالی و وسایل نقلیه عبوری و تسریع در انتقال محصولات دامی و کشاورزی اهالی روستا‌های منطقه به شهرستان شد.

آخوندی گفت: انجام عملیات خاکی با حجم ۳۲۰ متر مکعب، و بتن ریزی جمعا به حجم ۲۳۰ متر مکعب، از جمله اقدامات است که در این پروژه اجرا شده است و برای اجرای آسفالت این پروژه از تراشه‌های آسفالتی (رپ) جهت کاهش هزینه‌ها استفاده شده است.
منبع : خبرگزاری صدا و سیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  پیش بینی برداشت ۱۳۲هزار تُن محصولات جالیزی در خراسان جنوبی
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.