تعطیلی شنبه دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی لغو شد

ایسنا/خراسان جنوبی سخنگوی ستاد مدیریت کرونای خراسان‌جنوبی از لغو تعطیلی ادارات در روز شنبه ۱۷ اسفند خبر داد.

محمد دهقانی، جمعه شب ۱۶ اسفند در جمع خبرنگاران گفت: بنا به تصمیم ستاد ملی مدیریت بیماری کرونای کشور و به علت در خانه ماندن مردم و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، روز شنبه 17 اسفند ماه تعطیل اعلام شده بود.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: با توجه به این که تعطیلی روز شنبه ادارات نه تنها موجب ماندن مردم در خانه نشد، بلکه میزان ترددها را نیز افزایش داد، به همین دلیل تعطیلی روز شنبه لغو شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیان کرد: ستاد مدیریت کرونا در استان نیز به تبعیت از ستاد کشوری، تعطیلی روز شنبه را لغو کرد.

دهقانی از برگشت ساعت کاری ادارات به روال قبل خبر داد و گفت: بر اساس تصمیم ستاد کشوری، ساعت کاری ادارات از فردا شنبه 17 اسفند ماه به روال عادی برمی‌گردد.

وی با بیان اینکه بنا به این تصمیم دو ساعت کاهش ساعت کاری ادارات ملغی شد، تصریح کرد: امکان استفاده پرسنل از مرخصی استحقاقی بنا به شرایط دستگاه و نظر مدیر مربوطه مقدور است.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونای خراسان‌جنوبی ادامه داد: براساس آخرین اماری که اعلام شده از ۱۱۲ نمونه ارسالی از استان، تاکنون ۹۴ مورد منفی و ۱۸ مورد مثبت اعلام شد.

دهقانی یادآور شد: از این تعداد، ۱۰ مورد مربوط به بیرجند، ۴ مورد مربوط به قاین، ۲ مورد مربوط به شهرستان فردوس و ۲ مورد مربوط به زیرکوه بوده و یک نفر فوت شده است.

مطالب مرتبط  آمادگی ۱۳۶۴ پایگاه برای جمع آوری فطریه وکفاره مردم خراسان جنوبی
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
قبلی «
بعدی »

Founder & Ceo Orpf.Ir , MudCity.Ir | Seo Manager BirjandMyCity.Ir | Progammer | Gamer

  • instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .