تعطیلی همه فعالیت‌های ورزشی در شهر‌های قرمز کرونایی

همه باشگاه‌ها و فعالیت‌های ورزشی در شهرستان‌های بیرجند، قاینات و فردوس با توجه به وضعیت رنگ بندی کرونایی شهرستان‌های خراسان جنوبی، تعطیل شد.

معاون توسعه امور ورزش گفت:با توجه به اینکه شرایط استان به لحاظ شیوع کرونا در وضعیت خوبی نیست و متأسفانه وارد پیک چهارم شدیم و ۳ شهرستان بیرجند، قاینات و فردوس در وضعیت قرمز قرار دارند لذا مطابق با مصوبات جلسه ستاد مدیریت کرونا در استان، تمام اماکن، باشگاه‌ها و فعالیت‌های ورزشی در شهر‌های قرمز استان از چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه تا اطلاع ثانوی تعطیل است.
محسن قطبی با بیان اینکه سلامتی ورزشکاران از همه چیز مهمتر است افزود: امیدواریم همه ورزشکاران و به ویژه باشگاه‌های بدنسازی، رزمی، استخر‌ها و … از این قانون تبعیت و در حفظ سلامتی هموطنان تلاش کنند.
وی افزود: کمیته بازرسی و تشدید نظارت بر اماکن ورزشی دولتی و خصوصی تشکیل و در صورت عدم رعایت مصوبه ستاد کرونا در استان، با صاحبان اماکن ورزشی و باشگاه‌ها بر اساس ضوابط قانونی به صورت جدی برخورد خواهد شد، لذا تقاضا داریم همه بزرگواران این موضوع را جدی بگیرند.
معاون توسعه امور ورزش گفت: شهرستان‌های طبس، بشرویه، سرایان، زیرکوه، درمیان، سربیشه و نهبندان که در وضعیت نارنجی و شهرستان خوسف نیز در وضعیت زرد قرار دارند مطابق با دستورالعمل ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا به فعالیت خود ادامه دهند.
منبع: خبرگزاری صداوسیما 
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  طرح نذر سلامت۲ در خراسان جنوبی کلید خورد
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.