تعطیلی کلیه اماکن ورزشی دولتی و خصوصی تا 10 اردیبهشت ماه 99

حسن عزیزی: فعالیت در اماکن ورزشی در شرایط فعلی از جمله مشاغل پرخطر به حساب می‌آید، لذا با توجه به ضرورت حفظ سلامتی ورزشکاران، بازگشایی آنها دست کم تا 10 اردیبهشت ماه 99 میسر نیست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، صبح امروز در چهارمین جلسه کمیته پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در ورزش استان، در خصوص بازگشایی مجدد باشگاه ها و اماکن ورزشی سطح استان تصمیماتی اتخاذ گردید.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسا ن جنوبی ضمن بیان اینکه خوشبختانه باشگاه‌داران و مربیان استان در این مدت بخوبی همکاری کردند و تخلفات در این زمینه انگشت شمار بوده است، بیان داشت: بر اساس دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا، فعالیت در اماکن ورزشی در شرایط فعلی از جمله مشاغل پرخطر به حساب می‌آید، لذا با توجه به ضرورت حفظ سلامتی ورزشکاران، بازگشایی آنها دست کم تا 10 اردیبهشت ماه 99 میسر نخواهد بود.
حسن عزیزی همچنین از تمامی مربیان، پیشکسوتان، داوران و ورزشکاران خراسان جنوبی خواست از آنجاییکه مهم‌ترین مقوله در این زمان حفظ تندرستی خود و دیگران است، بنابراین باید با همکاری و مشارکت و عدم حضور در چنین اماکنی از ابتلای هرچه بیشتر مردم به این بیماری جلوگیری کرد.
وی همچنین از تمامی سازمانهای مردم نهاد، هیات های ورزشی، ورزشکاران و مربیان به همراه اعضا خانواده هایشان خواست تا به سامانه salamat.gov.ir مراجعه و اطلاعات مورد نیاز را جهت غربالگری و تعیین وضعیت سلامتی در خصوص بیماری کرونا تکمیل نمایند.
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  درمان ورم کلیه با بَسفایج
قبلی «
بعدی »

Founder & Ceo Orpf.Ir , MudCity.Ir | Seo Manager BirjandMyCity.Ir | Progammer | Gamer

  • instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .