تفکیک اسناد قطعات طرح ملی مسکن خراسان جنوبی

تفکیک اسناد قطعات طرح ملی مسکن خراسان جنوبی حداکثر تا ۲۰ روز آینده انجام می‌شود.

جلسه شورای مسکن استان امروز در حالی برگزار شد که مشکل عدم پرداخت تسهیلات به واحد‌های در دست ساخت اقدام ملی مسکن یکی از مهمترین موضوعات آن بود.

مشکل تفکیک نشدن اسناد قطعات طرح ملی مسکن بود که مقرر شد ثبت اسناد استان تا ۲۰ روز آینده این کار را انجام دهد.

در این جلسه مقرر شد متقاضیانی که در طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای زیر 100 هزار نفر برای پیگیری انعقاد قرارداد واگذاری زمین به بنیاد مسکن مراجعه نکرده اند و یا پس از انعقاد قراداد پیگیر اخذ پروانه ساختمانی نشده اند ۱۰ روز مهلت داده شد و درصورت عدم مراجعه حذف خواهند شد.

همچنین به متقاضیانی که با توجه به اخذ پروانه عملیات اجرایی را اغاز نکرده اند یک ماه مهلت دارند عملیات را آغاز و در غیر اینصورت حذف خواهند شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در این جلسه با اشاره به اینکه طرح اقدام ملی مسکن برای خانه دارشدن اقشار آسیب پذیر است گفت:همه مسئولان برای هر چه بهتر اجرا شدن این طرح تمام تلاش خود را بکار گیرند تا در چند ماه آینده شاهد ساخت و ساز‌هایی چشمگیر در طرح اقدام ملی مسکن باشیم.

فرهادی به مشکلات اراضی تعاونی فرهنگیان در اراضی پادگان بیرجند اشاره کرد و گفت:کمبود زیرساخت‌ها در این اراضی موضوعی است که باید مدیران برای رفعش تلاش بیشتری کنند.

در این جلسه اعلام شد از مجموع ۶ هزار و ۴۵۶ واحد طرح اقدام ملی مسکن، ۷۷ واحد فنداسیون و هزار ۹۹۱ واحد اسکلت آن به اتمام رسیده است.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  وزش باد در خراسان جنوبی
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.