توزیع کالاهای اساسی بین مردم روستای سولابست سربیشه

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت: به دنبال حضور کاروان نذر آب ۳ در سولابست،  در تاریخ ۱۵ آبان، این روستا مورد توجه خیرین قرار گرفت.
محمدرضا رضایی افزود: سومین کاروان نذر آب ۳ در ۱۵ مهرماه سال جاری مهمان شهرستان سربیشه شده و در ۱۳ روستا به ارائه خدمات مختلف پرداخته است.

وی گفت: خریداری و تحویل ۵۰ دستگاه بخاری گازی، ۲۵ دستگاه آبگرم کن و خرید ۱۴۷ کنتور و انشعاب آب برای اهالی روستا از جمله اقدامات انجام شده در این روستا است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: خرید ۱۰ کنتور و انشعاب گاز، خرید و نصب ۱۱ واحد تنورگازی و احداث ۱۰ سرویس بهداشتی و حمام از دیگر خدمات ارائه شده در روستا بوده است.

رضایی با اشاره به اهمیت تقویت زیرساخت‌های فرهنگی و لزوم توسعه همه جانبه در مناطق محروم، گفت: مراحل مقدماتی برای احداث کتابخانه‌ای با زیر بنای ۲۰۰ متر مربع با همکاری خیرین انجام شده است.

وی لوله کشی آب، رنگ آمیزی، خرید وایت برد، پرده، بخاری، آبگرمکن برای مدرسه را از جمله خدمات انجام شده در راستای تقویت زیرساخت‌های فرهنگی روستا ذکر کرد.

رضایی افزود: توزیع ۲۵۰ تخته پتو، توزیع البسه، کفش، لوازم التحریر و پگ بهداشتی بین تمام خانوار‌های روستا هم از دیگر خدمات انجام شده است.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  روکش آسفالت حفاظتی ۲۷۰ کیلومتر از جاده‌های خراسان جنوبی
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.