توزیع ۳۷۵ تن برنج تنظیم بازار در خراسان جنوبی

در بهمن امسال ۳۷۵ تن برنج تنظیم بازار در خراسان جنوبی توزیع شد.

معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهادکشاورزی استان گفت: در حال حاضر هم ۳۷۵ تن برنج هندی و ۱۸۰ تن برنج تایلندی هم ابلاغ شده و در مرحله جذب است که به زودی در استان از طریق مباشران توزیع خواهد شد.

احمد بیکس افزود: در حال حاضر ۱۷۵ تن شکر برای مصرف خانوار، ۱۵۰ تن شکر برای صنف قنادی و ۸۶ تن شکر برای زنبورداران استان در حال توزیع است.

به گفته وی همچنین سهمیه جدید در خصوص شکر برای ایام عید به استان اعلام شده که جذب و توزیع خواهد شد تا مردم مشکلی در این زمینه نداشته باشند.

بیکس از تولید روزانه ۱۲۰ تن گوشت مرغ در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: روزانه در استان توزیع گوشت سفید به صورت مستمر انجام می‌شود و در این زمینه مشکلی نداریم و تمهیدات لازم برای منجمدسازی گوشت سفید هم برای ایام عید هم در حال انجام است.

معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی افزود: روزانه ۸۰ تن تخم مرغ هم در استان تولید می‌شود که مازاد مصرف استان به سایر استان‌ها ارسال می‌شود.

وی از تشدید نظارت‌ها و بازرسی‌ها در بازار استان در ایام عید خبرداد و گفت: در راستای افزایش کیفیت نان تولیدی نانوایی استان نیز از این پس نظارت‌ها بر این صنوف هم تشدید خواهد شد و همچنین کیفیت نان تولیدی هم با توجه به دغدغه مردم به جد مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  آغاز طرح شور عاطفه‌ها در خراسان جنوبی
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.