توقیف یک تُن و ۷۰۰کیلوگرم مرغ کشتار روز بدون مجوز در خوسف

در بازرسی ماموران انتظامی ایست و بازرسی شهرستان خوسف یک تُن و۱۷۰۰کیلوگرم گوشت مرغ کشتار روز بدون مجوز حمل بهداشتی را در بازرسی از یک وانت نیسان کشف کردند.

رئیس شبکه شهرستان خوسف گفت: حمل و نقل فرآورده‌های خام دامی و هرگونه دام و طیور بایستی با خودرو‌های تحت نظارت دامپزشکی و بعد از اخذ مجوز حمل بهداشتی – قرنطینه‌ای از دامپزشکی انجام شود.

وحید شریفی افزود: در بازرسی مأموران انتظامی ایست و بازرسی شهرستان خوسف ۱۷۰۰کیلوگرم گوشت مرغ کشتار روز بدون مجوز حمل بهداشتی را در بازرسی از یک وانت نیسان کشف کردند و با هماهنگی انجام شده با قاضی کشیک توقیف شد.

وی گفت: راننده خودرو برای تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارجاع و محموله گوشت مرغ نیز به منظور بررسی کیفی و آزمایشگاهی با دستور مراجع قضایی به شهرستان بیرجند ارجاع شد.

شریفی تاکید کرد: حمل و نقل فرآورده‌های خام دامی و هر گونه دام و طیور بایستی با خودرو‌های تحت نظارت دامپزشکی و بعد از اخذ مجوز حمل بهداشتی – قرنطینه‌ای از دامپزشکی انجام شود و هر گونه تخطی از این فرآیند به معنای خدشه به سلامت فرآورده‌های خام دامی است که به مصرف مردم می‌رسد و این مورد عبور از خط قرمز دامپزشکی است و با متخلفان برابر مقررات برخورد قانونی می شود.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  امکان فروش بلوکی سهام عدالت وجود دارد/ کم بودن خریدار در بازار سرمایه
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.