ثبت ۸۲۰۷ اشتغال در سامانه رصد

۸ هزار و ۲۰۷ اشتغال توسط دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی در سامانه رصد ثبت شد.

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از تحقق بیش از ۷۲ درصد از تعهد استان در سال جاری برای ثبت اشتغال دستگاه‌های اجرایی در سامانه رصد خبر داد.

محمدمهدی راستگو گفت: بر اساس تعهد ثبت اشتغال ایجاد شده توسط دستگاه‌های اجرایی استان در سامانه رصد ، ثبت  ۱۱ هزار و ۳۶۱ اشتغال جزو تعهدات استان است که تاکنون ۸ هزار و ۲۰۷ مورد اشتغال معادل ۷۲.۳ درصد تعهد پیش بینی شده، توسط دستگاه‌های اجرایی از جمله بنیاد مسکن، صنعت معدن و تجارت، صندوق کارآفرینی امید، بنیاد شهید و امورایثارگران، بهزیستی، دانشگاه علوم پزشکی و … در سامانه رصد ثبت شده است.

مدیر کار آفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود: بر اساس تعهدات دستگاه ها، بیشترین تعداد اشتغال تعهد شده برای ثبت در سامانه رصد، مربوط به شهرستان بیرجند و پس از آن به ترتیب شهرستان‌های: طبس، قاینات و نهبندان است.

به گفته وی بر اساس اطلاعات اخذ شده از سامانه رصد، تا کنون شهرستان‌های بیرجند، طبس، قاینات بیشترین تعداد اشتغال ثبت شده در سامانه مذکور را داشته اند و شهرستان فردوس با ۸۶.۶ درصد تعهد، بیشترین میزان تحقق تعهد پیش بینی شده را به خود اختصاص داده است.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  آغاز طرح فراگیر توانیر برای کاهش تعدیل روشنایی در خراسان جنوبی
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.