جریمه ورود به شهرهای قرمز و نارنجی چقدر است؟

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی با بیان اینکه این طرح تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۵ شهریور ادامه دارد، اظهار کرد: جرایم در نظر گرفته شده در شهرهای قرمز ۱۰ میلیون ریال و شهرهای نارنجی ۵ میلیون ریال در نظر گرفته شده است و رانندگان متخلف ضمن اعمال قانون از ورودی شهرها برگشت داده خواهند شد.

سرهنگ علیرضا رضایی، امروز دوشنبه ۲۵ مرداد به رسانه‌های گروهی گفت: ۶۰ تیم خودرویی محورهای اصلی و فرعی اجرای طرح ممنوعیت و محدودیت‌های ترافیکی خراسان جنوبی را کنترل می‌کنند.

وی اظهار کرد: این تعداد گشت خودرویی محورهای اصلی و فرعی خراسان جنوبی را کنترل و نسبت به اجرای ممنوعیت‌ها اقدام خواهند کرد و ورودی شهرها نیز توسط دوربین کنترل خواهد شد.

به گزارش ایسنا، وی افزود: هم زمان با سراسر کشور براساس مصوبات ستاد ملی کرونا طرح محدودیت و ممنوعیت تردد خودرویی از ساعت ۱۲ ظهر امروز شنبه ۲۴ مرداد در خراسان جنوبی نیز آغاز شد.

وی گفت: بر اساس تصمیمات گرفته شده در ۹ نقطه از ورودی‌های استان و ۱۰ ورودی پلیس راه بصورت فیزیکی از ورود خودروها با پلاک غیر بومی و خروج خودروها با پلاک بومی جلوگیری خواهد شد.

رضایی بیان کرد: تمامی مجوزهایی صادره قبلی به جز موارد اضطراری که در لحظه صادر شده باشد فاقد اعتبار خواهد بود و اتوبوس‌های مسافربری بین شهری نیز با یک سوم ظرفیت، مجاز به جابجایی مسافر خواهند بود.

 

منبع : ایسنا

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  کاهش ۳۵ درصدی تولیدات کارخانه نساجی فردوس
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.