خط تولید ماسک در شهرستان فردوس راه اندازی می شود

به خبرنگار شبستان در بیرجند گفت: فاز دوم فعالیت های خادمین موکب حضرت مهدی موعود (عج) مسجد جامع قدیم فردوس برای مقابله با ویروس کرونا با تولید ماسک نانو اغاز شد.

 با اشاره به لزوم مقابله حداکثری تمامی مردم برای پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس گفت: با توجه به اینکه خادمین این موکب از ابتدای تاسیس علاوه بر خدمت رسانی به زائران حسینی در زمینه کمک به هموطنان خود پیش قدم بوده اند از جمله زلزله کرمانشاه، سیل پل دختر و سیستان و بلوچستان، تهیه جهیزیه، کمک به بیماران سرطانی و …این بار در مرحله اول مقابله با این ویروس اقدام به توزیع یک هزار بطری مایع ضدعفونی کننده با همکاری خیرین در مناطق پر ازدحام و محروم کردند.

وی افزود: در مرحله دوم با توجه به کمبود ماسک با تنها شرکت دارنده پارچه نانو مخصوص ماسک با همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خراسان جنوبی اقدام به تهیه پارچه شد که خط تولید این ماسک ها در هفته اینده شروع به کار خواهد کرد و ماسک های تولیدی در سطح شهرستان فردوس توزیع خواهد شد.

آبیار از خیرین و مردم خواست با واریز کمک های نقدی خود به شماره کارت 6037991899923241 به نام موکب مهدی موعود (عج) نزد بانک ملی، عوامل و فعالان این موکب را در تولید و توزیع هرچه بیشتر ماسک ‌بین مردم یاری دهند.

/شبستان

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  بازدید استاندار خراسان جنوبی از وضع نامناسب محور حیدرآباد نهبندان
قبلی «
بعدی »

Founder & Ceo Orpf.Ir , MudCity.Ir | Seo Manager BirjandMyCity.Ir | Progammer | Gamer

  • instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.