• صفحه خانگی
  • >
  • سیاست
  • >
  • رئیس عقیدتی سیاسی ناجا گفت: انگیزه امام خمینی تحقق اسلام وآرمان‌های اسلام بود.

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا گفت: انگیزه امام خمینی تحقق اسلام وآرمان‌های اسلام بود.

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا در آیین گرامیداشت ۱۲ بهمن ، سالروز ورود انگیزه امام خمینی تحقق اسلام و آرمان‌های اسلام بودتاریخی امام راحل (ره) در بیرجند گفت: امام راحل دستگاه پهلوی را نامشروع و غیرقانونی می‌دانست و برخورد امام با بیگانگان برای ما درسی است و مکتب امام و فکر او مایه نجات کشور است.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی افزود: امام یک نه بزرگ به استبداد ونظام فاسد پهلوی واستکبار و قلدران عالم و از خطوط فکری آن بزرگوار استقلال کشور بود.

وی همچنین با اشاره به انتخابات پیش رو افزود: امام خمینی (ره) به معنای واقعی به رای مردم اعتماد می‌کرد و معتقد بود که مشکلات اقتصادی با کمک مردم و به دست مردم حل می‌شود و این موهبت را برای ما به یادگار گذاشت که مسئولان کشور را خودمان انتخاب کنیم.

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا همچنین افزود: مردم تاکنون به وظیفه خود عمل کردند وپای انقلاب بودند وبرای این انقلاب شهید دادند و این وظیفه مسئولان است که باید به وظیفه خود عمل کنند وبیش از پیش احساس تکلیف کرده و خود را خادم مردم بدانند.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی گفت: مردم برای مجلس آینده کسانی را انتخاب کنند که به فکر مستضعفان باشند و مجلس باید بتواند آرمان‌های امام که یکی از آن‌ها توجه به مستضعفان است را محقق کند.

وی همچنین در پایان با بیان اینکه انقلاب مسیر طولانی طی کرده است افزود: هنوز تا رسیدن به تمدن نوین اسلامی راه زیادی مانده و همه باید این مسیر را با اراده وصبر طی کنند چرا که این همان راهی است که امام راحل برگزید.

مطالب مرتبط  اینفوگرافیک وضعیت شیوع ویروس کرونا در ایران تا ۲۶ اسفند

منبع: خبرگزاری صداوسیما

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.