• صفحه خانگی
  • >
  • ورزشی
  • >
  • راهیابی ۳ورزشکار خراسان جنوبی به تیم ملی ورزش‌های زورخانه‌ای

راهیابی ۳ورزشکار خراسان جنوبی به تیم ملی ورزش‌های زورخانه‌ای

۳ورزشکار خراسان جنوبی در رقابت‌های انتخابی تیم ملی ورزش‌های زورخانه‌ای بزرگسالان کشور برای حضور در تیم ملی انتخاب شدند.

 در رقابت‌های انتخابی تیم ملی ورزش‌های زورخانه‌ای بزرگسالان کشور که در تهران برگزار شد، امیر حسین کاردان مقدم و مرتضی حاجی آبادی به عنوان ورزشکاران برتر و محمد رضا حسن پور در رشته مرشدی از خراسان جنوبی انتخاب و به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

این رقابت‌ها با عنوان بزرگداشت هفته دولت و جام شهیدان رجایی و باهنر طی دو روز (پنجشنبه و جمعه ۱۱ و ۱۲ شهریورماه ۱۴۰۰) با حضور مدعیان کسب عنوان برتری و تصاحب پیراهن تیم ملی از ۲۰ استان کشور اعم از آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قم، قزوین، کرمان، گیلان، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان، مرکزی و یزد در مجموعه فرهنگی ورزشی غدیر تهران (دانشگاه علوم انتظامی امین) برگزار شد.

شرکت کنندگان در  این مسابقات با رقابت در رشته میانداری انفرادی پس از کسب امتیازات لازم، مجوز حضور در رشته‌های دیگر مهارت‌های فردی (چرخ تیز، چرخ چمنی، سنگ، کباده، میل بازی و میل گیری) را کسب کردند.

سرانجام ۳۰ نفر از ورزشکاران برتر در این رقابت‌ها  به اردوی تیم ملی دعوت شدند که پس از کسب امتیازات لازم از داوران مسابقه و نظر کمیته فنی فدراسیون برای اردو‌های تیم ملی بزرگسالان دعوت خواهند شد.

در رشته مرشدی نیز محمدرضا حسن پور  یکی از پنج نفری است که به اردو‌های ورزش زورخانه‌ای آتی دعوت شد.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  معدوم کردن۵۰ کیلوگرم ماهی غیر قابل مصرف
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.