رشد شتابنده پوشش دیجیتال در خراسان جنوبی

استاندار خراسان جنوبی گفت: پوشش دیجیتال تلویزیونی تا پایان سال آینده به 98 درصد می‌رسد.

محمدصادق معتمدیان، در آیین بهره‌برداری از پروژه گازرسانی به 13 روستای شهرستان طبس اظهار کرد: با تلاش و پشتکار مدیران در مجموعه صدا و سیمای استان، عقب ماندگی‌های گذشته با شتاب فزاینده‌ای جبران شده است.

وی با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته ما در جایگاه آخر پوشش تلویزیونی قرار داشتیم، تصریح کرد: پیگیری‌ها و پشتکارها سبب شد در کمتر از یک سال به میانگین کشوری برسیم.

به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: از سال 90 تا 97 تنها 40 ایستگاه دیجیتال در سطح استان نصب شده بود، اما در یک سال گذشته 44 ایستگاه در مناطق مختلف ایجاد شده و امیدواریم تا پایان سال آینده سطح پوشش استان در این زمینه به 98 درصد می‌رسد که رقم قابل توجهی است.

معتمدیان گفت: با پیگیری‌هایی که صورت گرفته در زمینه پوشش مخابراتی نیز به شرایط بهتری نسبت به سنوات گذشته رسیده‌ایم.

وی افزود: با رایزنی‌هایی که در سفر وزیر ارتباطات انجام شد، در زمینه تکمیل زیرساخت‌های فیبر نوری تا پایان دولت به 2 تا 3 برابر وضع موجود می‌رسیم.

استاندار خراسان جنوبی از مصوبه تکمیل مجتمع‌های آبرسانی روستایی در همایش روستا و عشایر گفت و خاطرنشان کرد: عزم دولت بر است که مشکل آبرسانی به روستاهای استان برای همیشه برطرف شود.

معتمدیان ادامه داد: برق‌رسانی به همه روستاهای بالای 20 خانوار، گازرسانی به 77 درصد روستاها و وجود شش هزار کیلومتر راه روستایی، نشان دهنده عزم دولت بر محرومیت زدایی از استان است.

مطالب مرتبط  1937 شغل جدید در بیرجند ایجاد شد

وی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با تلاش شبانه روزی، وظیفه نوکری خود برای مردم را به درستی انجام دهیم تا مردم ثمره شیرین این اقدامات را بچشند.

معتمدیان شرط اصلی تحقق امور را پیگیری برشمرد و اظهار کرد: در انجام کارها اگر پیگیری و جدیت باشد، در سخت‌ترین شرایط مالی نیز می‌توان کارهای بزرگی انجام داد.

وی یادآور شد: امیدواریم بتوانیم با تلاش مدیران استان در همه شاخص‌های توسعه رشد کنیم و به زودی جشن خروج استان از محرومیت را که حق مسلم مردم است، برگزار کنیم.

منبع:خبرگزاری ایسنا

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .