ساختمان ستاد اقامه نماز خراسان‌جنوبی افتتاح شد

ساختمان اداری آموزشی ستاد اقامه نماز استان خراسان‌جنوبی با حضور قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور، استاندار خراسان‌جنوبی و رییس سازمان بسیج سازندگی افتتاح شد.

حجت الاسلام حسین کمیلی، رییس ستاد اقامه نماز خراسان‌جنوبی، چهارشنبه شب  ۵ خرداد در آیین افتتاح این طرح عمرانی گفت: ستاد اقامه نماز، مسجد امام خمینی (ره) سایت اداری و بنیاد مهدویت در این مجموعه طراحی شد که با زیربنای ۴۰۰ متر مربع و اعتبار ۱۵ میلیارد ریال امروز به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: ساختمان اداری آموزشی ستاد اقامه نماز استان در زمینی به مساحت ۷۳۰ متر مربع در محدوده سایت اداری از محل اعتبارات تملک دارایی سرمایه‌ای و با همکاری اداره کل راه و شهرسازی و بسیج سازندگی خراسان جنوبی احداث شد.

رییس ستاد اقامه نماز خراسان‌جنوبی اظهار کرد: این ساختمان آبان سال ۹۸ با حضور حجت الاسلام و المسلمین قرائتی و در حاشیه پنجمین اجلاس نماز خراسان جنوبی کلنگ‌زنی شد و کتابخانه تخصصی نماز و مهدویت در آن راه‌اندازی شده است که در آینده نزدیک کتابخانه تخصصی تفسیر قرآن هم راه‌اندازی خواهد شد.

سردار علی قاسمی، فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌جنوبی نیز گفت: اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی و عمرانی با مشارکت بسیج باعث سرعت کارها و صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌شود.

وی افزود: اقدامات محرومیت‌زدایی خوبی در خراسان‌جنوبی در حال اجراست که امیدواریم به صورت مستمر ادامه یابد تا شاهد توسعه و ارتقای شاخص‌های مناطق محروم باشیم.

مسجد این ساختمان به متراژ ۱۰۰ متر مربع در راستای رفع نیاز مجموعه‌های مستقر در سایت اداری بیرجند احداث شده است.

 

منبع : ایسنا

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  ۲۷۱ بیمار مبتلا به کرونا در خراسان‌جنوبی بهبود یافتند
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.