ساخت دو مدل دستگاه ضدعفونی‌کننده دست در دانشگاه بیرجند

 این دستگاه ضدعفونی‌کننده دست دارای چشمی اتوماتیک برای پاشیدن روی دست و سایر اجسام، متناسب برای کاربری خانگی و اماکن عمومی، ظرفیت مخزن متغییر از ۲تا۴ لیتر، قابلیت نصب دیواری، پایه‌دار (ایستاده) و یا رومیزی، دارای رابط کاربری نوری جهت مشخص نمودن حالت‌های کار دستگاه، هوشمند بودن و پاشش مایع ضدعفونی در بازه مشخص جهت جلوگیری از مصرف نامناسب، بدون دخالت و تماس دست، سازگار با انواع مواد ضدعفونی کننده پایه الکل و سایر مایع‌های ضدعفونی و بیش از ۱۳۰۰تا۱۵۰۰ پاشش با هر مخزن ۲لیتری اشاره کرد.
این دستگاه مناسب برای مصرف خانگی، بری استفاده در مکان‌های عمومی، مطب‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، ادارات و بانک‌ها، کلینیک‌ها و سالن‌های زیبایی، و مهدکودک‌ها، مراکز خرید، بیمارستانها، آزمایشگاه‌ها، اماکن مذهبی، رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و وسایل نقلیه عمومی است.
این دستگاه دارای رابط کاربری نوری است که برای مشخص کردن حالت‌های کار دستگاه استفاده می‌شود و مدل باتری دار این دستگاه در صورت عدم دسترسی به برق قابلیت استفاده از باتری را دارد.
همچنین این محصول با قابلیت نصب بر روی پایه، مناسب اماکنی است که امکان نصب آن وجود ندارد و می‌توان از این دستگاه به‌صورت رومیزی، ایستاده و دیواری استفاده کرد.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  احداث خط انتقال فرآورده‌های نفتی از انبار‌های راهبردی کشور به بیرجند
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.