شرایط نامساعد جوی در خراسان جنوبی/ ۴۱ تیم امدادی آماده‌باش هستند

«محمد رحیم شهریاری» امروز (۳ بهمن) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اعلام شرایط نامساعد جوی، ۴۱ تیم امدادی به تعداد ۲۰۸ نفر در ۲۶ پایگاه ثابت و موقت، پایگاه امداد هوایی، شعب هلال احمر و تیم های واکنش سریع و آنست(سگ های زنده یاب) در آماده باش کامل هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه تعداد ۵۲ دستگاه خودروی آمبولانس و نجات برای خدمت رسانی به حادثه دیدگان در پایگاه های امداد و نجات استان مستقر است، افزود: ۴۰ دستگاه خودروی امدادی نیز بعنوان پشتیبان آماده بکارگیری است.

وی با توجه به سیلابی شدن مسیل‌ها از مردم درخواست کرد در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها قرار نگیرند و از سفر های غیر ضرور بپرهیزند.

شهریاری ادامه داد: رانندگان با توجه به کاهش دید و لغزندگی سطح جاده ضمن همراه داشتن وسایل ایمنی و تجهیزات زمستانی از داشتن زنجیر چرخ و سوخت کافی بخصوص در نقاط کوهستانی اطمینان حاصل کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه مرکز ۱۱۲ بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به حوادث احتمالی است، گفت: هم‌میهنان در صورت بروز حادثه ضمن حفظ خونسردی با این مرکز تماس گرفته و یا به نزدیکترین پایگاه امدادی هلال احمر مراجعه کنند.

با فعال شدن سامانه جدید بارشی از عصر (چهارشنبه ۲ بهمن ) تا صبح شنبه هفته آینده، ۸۴ تیم امدادی و عملیاتی در خراسان جنوبی آماده باش کامل هستند.

منبع: شبستان

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  مصرف ۲۱ درصدی برق در صنایع خراسان جنوبی
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .