• صفحه خانگی
  • >
  • مسکن
  • >
  • طرح بازآفرینی «محله خیرآباد» بیرجند از روی کاغذ خارج می‌شود

طرح بازآفرینی «محله خیرآباد» بیرجند از روی کاغذ خارج می‌شود

استاندار خراسان جنوبی:

طرح بازآفرینی «محله خیرآباد» بیرجند از روی کاغذ خارج می‌شود

استاندار خراسان جنوبی گفت: طرح بازآفرینی «محله خیرآباد» بیرجند از روی کاغذ خارج می‌شود.

 

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ،معتمدیان استاندار خراسان جنوبی در جلسه بررسی «طرح بازآفرینی محله خیرآباد بیرجند» گفت: محله خیرآباد از مناطق قدیمی شهر بیرجند با تمرکز جمعیتی بالاست که باید ملاحظات اجتماعی و مطالبات مردمی در خصوص این منطقه مورد توجه قرار بگیرد.

او افزود: طرح‌ها باید از روی کاغذ خارج شوند و به دنبال راهکار‌ها و میانبر‌هایی باشیم که موانع را از پیش رو برداشته و سرعت کار را بالا ببرد.

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به طرح‌های مختلف در دست اجرا در محله خیرآباد بیرجند بیان کرد: در جهت ایجاد اشتغال، ۵۰ فقره وام قرض الحسنه ۱۰ میلیون تومانی و ۲ میلیون تومان نیز به صورت بلاعوض جهت توسعه مشاغل خانگیدر این محله اختصاص خواهد یافت که عمدتاً در بخش سفالگری، حوله بافی، گوهرتراشی و سایر مشاغل خُرد خواهد بود.

استاندار خراسان جنوبی، خدمت رسانی در حوزه بهداشت و درمان را ضروری دانست و اظهار کرد: تقویت مراکز درمانی و مراکز خدمات جامع سلامت باید در دستور کار قرار گرفته و از ظرفیت خیّرین حوزه سلامت نیز استفاده شود.

او ادامه داد: جانمایی پایگاه اورژانس در این منطقه نیز انجام شده که باید در مدت یک هفته زمین آن تحویل گردد.

معتمدیان در خصوص طرح های ورزشی در محله خیرآباد نیز تصریح کرد: ایستگاه‌های نشاطِ محله و پاتوق های ورزشی باید فعال شوند و اداره کل ورزش و جوانان باید با توجه به نیاز جوانان و مردم محله نسبت به تأمین تجهیزات ورزشی در زمین های مشخص شده اقدام کرده و پروژه‌های ورزشی را تا پایان تیرماه به اتمام رساند.

مطالب مرتبط  جهادگر دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی آسمانی شد

در این جلسه، پروژه‌های شهرداری، نوسازی مدارس، آب و فاضلاب، روشنایی معابر، احداث نانوایی در محله خیر آباد نیز مورد بررسی و تصمیم‌گیری قرار گرفت و برای اجرای آن زمان بندی تعیین شد.

همچنین مقرر شد پس از پایان جلسه، استاندار به همراه مدیران مربوطه، از نزدیک پروژه های محله خیرآباد بیرجند را مورد بازدید و ارزیابی قرار دهند.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
قبلی «
بعدی »

Founder & Ceo Orpf.Ir , MudCity.Ir | Seo Manager BirjandMyCity.Ir | Progammer | Gamer

  • instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .