طرح رایگان گاز سوز کردن خودروهای عمومی

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان جنوبی از گازسوز کردن رایگان خودروهای عمومی در سطح این استان خبر داد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان جنوبی  از گازسوز کردن رایگان خودروهای عمومی در سطح این استان خبر داد و افزود: دارندگان خودروهای عمومی باثبت نام درسایت این https://gcr.niopdc.ir می توانند خودرو خود را بصورت رایگان دوگانه سوز نمایند

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان جنوبی ، قربانعلی مردانی با اعلام این خبر گفت :  مالکین  خودروهای عمومی ( تاکسی ، وانت بار، نیسان و کامیونت)  می توانند با مراجعه به سامانه  https://gcr.niopdc.ir/ ثبت‌نام و در این طرح ملی شرکت کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی اظهار کرد ، در اجرای این طرح، اولویت زمان نوبت‌دهی با افرادی است که زودتر ثبت‌نام خود را در سامانه مذکور تکمیل کرده باشند .

مردانی گفت: در ثبت نام هیچ  هزینه ای برای دوگانه سوز کردن خودروها از متقاضیان دریافت نخواهد شد وبصورت  رایگان  انجام خواهد شد.

مردانی مدیر منطقه خراسان جنوبی افزود: استفاده از سی‌ان‌جی که بعنوان سوخت پاک معرفی شده  به میزان قابل‌توجهی هزینه‌ها را کاهش  و سبب صرفه‌جویی در مصرف بنزین وجلوگیری از آلودگی محیط زیست را به همراه خواهد داشت .

 

منبع:شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  کشف ۹۷ کیلوگرم مواد افیونی در سربیشه
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.