طرح گازرسانی به ۱۳ روستای طبس افتتاح شد

طرح گازرسانی به ۱۳ روستای طبس افتتاح شد

بیرجند-ایرنا-طرح گازرسانی به ۱۳ روستای شهرستان طبس همزمان با پنجمین روز دهه فجر با حضور استاندار خراسان جنوبی آغاز شد.

گازرسانی به روستاهای «قوامیه»، «چکاب»، «رضویه»، «دهنو»، «اسماعیل‌آباد» و… در شهرستان طبس روز چهارشنبه به بهره‌برداری رسید.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی ، مدیرعامل شرکت گاز استان، فرماندار طبس به همراه جمعی از مدیران استان در این آیین حضور داشتند.

شرکت گاز برای تحقق این پروژه، ۱۰۲ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع اجرا کرده است و احداث و نصب یک ایستگاه تقلیل فشار درون شهری و نصب ۵۸۵ انشعاب از دیگر بخش‌های این پروژه است.
با اجرای این پروژه ۶۵۰ خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده‌اند و میزان اعتبار هزینه شده برای اجرای این پروژه ۱۱۲ هزار میلیون ریال بوده است.

همچنین همزمان با پنجمین روز از دهه فجر با حضور استاندار خراسان‌جنوبی و تعدادی از مدیران استانی و شهرستانی عملیات احداث خط انتقال دیهوک و روستاهای اطراف روز چهارشنبه آغاز شد.

شرکت گاز خراسان جنوبی برای اجرای این پروژه  اعتباری به میزان ۵۱۰ هزار میلیون ریال هزینه می‌کند.

برای تحقق این پروژه، اجرای ۶۹ کیلومتر خط انتقال ۸ اینچ، احداث یک ایستگاه تقلیل فشار CGS ، احداث و نصب یک ایستگاه تقلیل فشار TBS و احداث و نصب دو ایستگاه حفاظت کاتدیک پیش بینی شده است.

دیهوک قرار بود از طریق تامین گاز CNG  گازرسانی شود اما با پیگیری های استاندار و مدیرعامل شرکت گاز استان، به شبکه گاز شهری متصل می‌شود.

محمدصادق معتمدیان صبح روز گذشته( سه‌شنبه) در سفر به سرایان چندین پروژه عمرانی را افتتاح و سپس به شهرستان فردوس سفر کرد وی همزمان با پنجمین روز دهه فجر به شهرستان‌های بشرویه و طبس سفر کرد.

مطالب مرتبط  شناسایی عامل هک سامانه دانشجویی

معتمدیان در نخستین روز دهه فجر طرح‌های عمرانی مرکز استان را افتتاح و کلنگ‌زنی کرد و دومین روز دهه فجر برای افتتاح چند طرح به شهرستان قاینات سفر کرد.

اجرای بیش از چهار هزار و ۷۰۰ عنوان برنامه ویژه دهه فجر و گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان خراسان جنوبی آغاز شده است.

یک هزار و ۶۱۴ طرح و پروژه عمرانی و زیرساختی همزمان با دهه فجر امسال در استان افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
قبلی «
بعدی »

Founder & Ceo Orpf.Ir , MudCity.Ir | Seo Manager BirjandMyCity.Ir | Progammer | Gamer

  • instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.