طرح یارانه دستمزد در ۱۱ شهرستان‌ خراسان جنوبی اجرا شد

طرح یارانه دستمزد در ۱۱ شهرستان‌ خراسان جنوبی اجرا شد

بیرجند – ایرنا – سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی از اجرای طرح یارانه دستمزد در تمامی شهرستان‌های این استان خبر داد و گفت: امیدواریم با افزایش اطلاع رسانی، مشمولان بیشتری از مزایای این طرح برخوردار شوند.

بنابر اعلام این اداره کل، غلامرضا اشرفی روز دوشنبه گفت: در آغاز اجرای طرح فقط چهار شهرستان نهبندان، سرایان، درمیان و قاینات از طرح یارانه دستمزد برخوردار بودند که با پیگیری و مکاتبه استاندار خراسان جنوبی و موافقت مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همه شهرستان‌های استان از مزایای ویژه این طرح برخوردار شدند.

وی اظهار داشت: طرح یارانه دستمزد یکی از طرح‌های اشتغالزای دولت در حوزه کاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که براساس آن دولت پس از احراز شرایط کارفرما و جوینده کار و عمل به تعهدات تعریف شده در دستورالعمل، معادل ۳۰ درصد دستمزد قانون کار را به عنوان یارانه دستمزد در اختیار کارفرما قرار می‌دهد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی افزود: این طرح فقط در هشت استان محروم و کم‌برخوردار کشور در حال اجراست.

وی گفت: عملکرد استان خراسان جنوبی در اجرای این طرح تاکنون تعداد ۱۵۶ قرارداد منعقد شده برای ۸۱ واحد پذیرنده بوده که جهش قابل قبولی در یک ماه اخیر داشته است.

اشرفی بیان کرد: متقاضیان استفاده از طرح یارانه دستمزد می‌توانند به سامانه یارانه دستمزد به آدرس www.pyd.mcls.gov.ir  مراجعه کنند.

استان مرزی خراسان جنوبی به مرکزیت بیرجند ۱۱ شهرستان دارد.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  محیط بانی که ناجی جان یک کودک شد
قبلی «
بعدی »

Founder & Ceo Orpf.Ir , MudCity.Ir | Seo Manager BirjandMyCity.Ir | Progammer | Gamer

  • instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .