عملکردی جذاب از سقاین

سیمان قاین

در حالی که شرکت سیمان قاین در ۹ماهه سال مالی ۱۳۹۷ موفق به فروش بیش از ۳۶۲.۰۰۰ تن سیمان پاکتی تیپ ۲ داخلی و صادراتی شده بود، در مدت مشابه سال جاری تنها موفق به فروش ۳۴۲.۰۰۰ تن از این محصول شده است.

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، علیرغم انتشار گزارش‌های میاندوره‌ای بعضا مطلوب از برخی شرکت‌های تولیدی در ماه‌های اخیر، آنچه بیش از هر موضوعی دیگر به چشم می‌آید، عدم همخوانی قیمت‌ها با سودآوری این شرکت هاست.

از نکات قابل توجه صورت‌های مالی ۹ ماهه حسابرسی نشده این شرکت در مقایسه با عملکرد مدت مشابه سال مالی ۱۳۹۷، کاهش در حدود ۲۲.۰۰۰ تنی مجموع انواع محصولات تولیدی بوده که بخش عمده‌ای از آن به دلیل کاهش محسوس فروش سیمان پاکتی تیپ ۲ صادراتی بوده است.

بر این اساس، در حالی که شرکت سیمان قاین در ۹ماهه سال مالی ۱۳۹۷ موفق به فروش بیش از ۳۶۲.۰۰۰ تن سیمان پاکتی تیپ ۲ داخلی و صادراتی شده بود، در مدت مشابه سال جاری تنها موفق به فروش ۳۴۲.۰۰۰ تن از این محصول شده است.

سیمان قاین

سیمان قاین

با این وجود افزایش نرخ‌های فروش محصولات این شرکت در ۹ماهه سال مالی ۱۳۹۸، ۷۸۵ میلیارد ریال را نشان می‌دهد که این موضوع منجر به افزایش در حدود ۴۵ درصدی جمع کل درآمد‌ها در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته است.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  ۶قطعه شترمرغ بالغ در مزرعه‌ای در شهر اسفدن در پی قطع ناگهانی برق تلف شدند.
قبلی «
بعدی »

Founder & Ceo Orpf.Ir , MudCity.Ir | Seo Manager BirjandMyCity.Ir | Progammer | Gamer

  • instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .