فاز اول تامین زیرساخت‌های بند دره بیرجند به زودی تکمیل می‌شود

فاز اول تامین زیرساخت‌های بند دره بیرجند به زودی تکمیل می‌شود

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی محمدصادق معتمدیان در جلسه بررسی و هماهنگی زیرساخت‌های منطقه گردشگری بند دره افزود: رعایت قانون در اجرای کامل تمامی بخش‌های طرح، بهسازی محور دسترسی و تامین روشنایی از جمله اقداماتی است که در فاز اول اجرا شده و به زودی به اتمام می‌رسد.

وی گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، طرح توسعه تفرجگاه بند دره به این بخش خلاصه نمی‌شود و در فازهای بعدی ادامه خواهد یافت.

استاندار خراسان جنوبی تامین زیرساخت‌ها را مهمترین اصل در جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی عنوان کرد و گفت: باید شرایط به خوبی برای حضور سرمایه‌گذاران در بند دره فراهم شود.

وی ادامه داد: یکی از مسایل بسیار مهم در این تفرجگاه، توجه به گونه‌های مثمر و غیرمثمر بومی و مقاوم به اقلیم منطقه در توسعه فضای سبز منطقه است به گونه‌ای که بتواند ضمن زیباسازی محیط، معرف محصولات استان به گردشگران باشد.

معتمدیان ایجاد زیرساخت‌های ورزشی را یکی از بخش‌های مورد تاکید در این طرح برشمرد و اظهار داشت: تقویت سیستم‌های آنتن‌دهی تلفن همراه و اینترنت هم از تکالیف اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

وی تصریح کرد: تامین روشنایی، ایجاد آلاچیق‌های مناسب و جدول گذاری مسیر از مواردی است که در طرح توسعه تفرجگاه بند دره دیده شده است.

همچنین مدیران دستگاه‌های مسوول در اجرای طرح توسعه بند دره در ابتدای این نشست به تشریح اقدامات صورت گرفته پرداختند و از برنامه‌های خود برای بهسازی شرایط موجود گفتند.

عملیات اجرایی بهسازی و تامین زیرساخت‌های بند دره بیرجند ۲۲ بهمن امسال با حضور استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسوولان استان آغاز شد.

مطالب مرتبط  کاروان سفیران انقلاب مهمان استان

/جماران

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
قبلی «
بعدی »

Founder & Ceo Orpf.Ir , MudCity.Ir | Seo Manager BirjandMyCity.Ir | Progammer | Gamer

  • instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.