فراهم شدن زمینه آزادی ۱۱۰ زندانی جرائم غیرعمد خراسان جنوبی

زمینه آزادی 110 زندانی جرائم غیرعمد خراسان جنوبی با کمک بسیج حقوقدانان فراهم شد.

مدیرکل زندان‌های و اقدامات تامینی و تربیتی استان، در مراسم آزادی زندانیان جرائم غیر عمد خراسان جنوبی که به صورت همزمان با سراسر کشور برگزار شد، گفت: یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان به کمک خیران، بسیج حقوقدانان، ستاد دیه و انجمن حمایت از زندانیان تامین اعتبار شده که ۷۵۰ میلیون تومان از طریق بسیج حقوقدانان تامین شده است.

روشان با بیان اینکه مابقی بدهی زندانیان از طریق زندانیان  با بیان اینکه در بحث آزاد سازی زندانیان نیازمند، برگزاری صلح و سازش بسیج حقوق دانان همکاری دارد، افزود: در این خصوص ۳۳۹ زندانی جرائم غیر عمد استان از طریق پیگیری‌های صورت گرفته آزاد شده اند.

وی گفت: امروز شاهد آزادی ۱۱۰ زندانی استان همزمان با سراسر کشور با ۷۵۰ میلیون تومان بدهی هستیم که در این مراسم ۸ زندانی به نام مبارک امام رضا (ع) آزاد و به آغوش گرم خانواده برمی گردند.

روشان به خدمات ارائه شده به زندانیان استان نیز اشاره کرد و افزود: آزادی ۷۵ زندانی نیازمند، زیرپوشش داشتن هزار و ۵۰۰ خانواده زندانیان، حمایت غیر نقدی به ارزش چهار میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان، توزیع ۸۳۰ بسته آموزشی و لوازم التحریر، توزیع ۳۸۰ مورد بسته بهداشتی و ایجاد اشتغال برای ۲۵۰ نفر از جمله خدمات ارائه شده است.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  روند افرایشی موارد ابتلا به کرونا در خراسان جنوبی
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *