قیمت نان در خراسان جنوبی تغییر نداشته است

 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: قیمت نان تاکنون در این استان تغییر نداشته و هرگونه افزایش قیمت نان قبل از تایید کارگروه استانی آرد و نان، تخلف است.

عباس جرجانی، افزود: واحدهای نانوایی و اتحادیه نانوایان با توجه به افزایش هزینه تولید طی ۲ سال گذشته از جمله هزینه‌های بیمه، کارگری، انرژی و اجاره بها درخواست‌هایی برای افزایش قیمت نان داشته‌اند.

وی اظهار داشت: پس از بررسی در چند جلسه کارشناسی مقرر شد در شورای آرد و نان استان متشکل از دستگاه‌های عضو، قیمت جدید نان به تصویب برسد که در صورت تصویب در کارگروه مربوطه و تایید نهایی به مردم اطلاع‌رسانی خواهد شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: اگر قرار بر افزایش یا کاهش قیمت نان باشد، باید طبق تصمیم‌گیری در شورای آرد و نان باشد و چون هنوز این کارگروه تشکیل نشده در حال حاضر افزایش قیمت تخلف است.

وی بیان کرد: به‌زودی با هماهنگی استانداری، شورای آرد و نان استان را برگزار خواهیم کرد تا آخرین تصمیمات در مورد قیمت نان گرفته شود و تا قبل از برگزاری این جلسه و تصمیم‌گیری با افزایش خودسرانه قیمت‌ها برخورد می‌کنیم.

جرجانی افزود: افزایش قیمت نان به نحوی بیشتر از سوی رییس اتحادیه این صنف و بدون مصوبه استان صورت گرفته است که به عنوان تخلف صنفی اتحادیه در شورای نظارت استان این موضوع بررسی خواهد شد.

 

منبع : ایرنا

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  پا گرفتن ترکه بافی در فریز مرغ / بید‌های مجنونی که با دستان هنرمندی توانا جان می‌گیرند
قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. سلام و وقت بخیر
    الان تمام نانوایی ها قیمت نان را تغییر دادن
    حالا با کمال وقاحت میگن قیمت نان تغییر نکرده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.