لکه گیری راه‌های مواصلاتی دیهوک با استفاده از ۸۷۵ تن آسفالت

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دیهوک از مصرف ۸۷۵ تن آسفالت جهت لکه گیری محور‌های حوزه استحفاظی دیهوک طی ۵ ماهه نخست امسال خبر داد.

کیانپور گفت: به منظور ایمن سازی و افزایش ایمنی محور‌های ارتباطی بخش دیهوک بویژه محور‌های شریانی، از ابتدای امسال بصورت مستمر و روزانه، محور‌های حوزه استحفاظی لکه گیری شد.

وی با اشاره به اینکه بهسازی و ایمن سازی نقاط پرحادثه به منظور تحقق اهداف ایمنی از اهمیت خاصی برخوردار است، افزود: از ابتدای امسال اقدامات کوتاه مدت و پیشگیرانه متعددی شامل: بهسازی و هم پوشانی گاردریل‌ها، نصب علائم و تعویض تابلو‌های فاقد بازتاب، شستشوی تابلو‌ها و علائم، نصب و تعمیر چراغ چشمک زن، اصلاح دیوار‌های هدایت آب، مرمت آبشستگی‌های ناشی از سیل، مرمت و آبگیری آب انبار‌ها سکوی نماز، ایمن سازی تقاطع‌های راه‌های روستایی با نصب چشم گربه‌ای و. انجام شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دیهوک گفت: به منظور افزایش ارتقاء ایمنی محور‌ها و به منظور رفاه حال کاربران جاده‌ای نیز عملیات روکش آسفالت گرم در ۷ کیلومتر و آسفالت سرد در ۱۸ کیلومتر از محور‌های دیهوک انجام شده است.

کیانپور افزود: با هدف بخشندگی راه‌ها و کاهش تلفات و تصادفات جاده‌ای عملیات اصلاح شیب شیروانی در ۴ کیلومتر از راه‌های حوزه استحفاظی نیز انجام گرفته است.

 

منبع : خبرگزاری صدا و سیما

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  جواد قناعت استاندار خراسان جنوبی شد
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.