محکومیت ۳ میلیاردریالی مالک مرغداری بدلیل قاچاق سوخت

مالک یک واحد مرغداری به دلیل قاچاق سوخت به پرداخت 3 میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی مرکز استان در بازدید مرغداری‌ های بیرجند از یک واحد فعال در روستا‌های اطراف این شهرستان ۱۳ هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت گازوئیل مازاد بر مصرف کشف و گزارش آن برای رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان رسیدگی شد.

حسین حسن پور افزود: مرغداری‌ها باید سوخت‌های مازاد را که در هنگام غیر فعال بودن واحد تولیدی و یا پایان دوره رشد مرغ در مخازن باقیمانده را به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی گزارش کنند.

حسن پور گفت: با بررسی پرونده در شعبه چهارم بدوی مرکز استان و دریافت پاسخ استعلامات از شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی، اداره کل دامپزشکی و سازمان جهاد کشاورزی و محرز شده تخلف، متهم علاوه بر ضبط سوخت‌های مکشوفه به پرداخت ۳ میلیارد و ۲۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

عضو شورای قضائی استان گفت: متهم پس از رؤیت رأی ابلاغی، اعتراض خود را نسبت به دادنامه صادره اعلام کرد تا پرونده برای رسیدگی مجدد به شعبه تجدید نظر رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز استان ارسال شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان افزود: در شعبه تجدید نظر نیز پس از بررسی پرونده و لایحه اعتراضیه و مشاوره لازم باتوجه به اینکه در این مرحله از رسیدگی متهم نتوانست دلایل و مدارک مستندی را برای نقض رأی شعبه بدوی ارائه کند، لذا ضمن رد اعتراض وی رای صادره تایید و ابرام شده است.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  اگر تست کرونا منفی شد دوباره تست مولکولی دهید
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.